Tag: tejet

Familja Lipa marrin vëmendjen në një dasmë

27/10/2019

15:54 | 10/27/2019 Familja Lipa duken tejet elegantë. Familja Lipa, së fundmi kanë marrë pjesë në një aheng, shkruan lajmi.net. Atje kanë zgjedhur që të ... Read More

Dafina provokon e shtrirë në shtrat e me këmbë lart

18/10/2019

18:16 | 10/18/2019 Dafina Zeqiri vjen tejet atraktive në paraqitjen e radhës. Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell ... Read More

Pse ndjehemi të lodhur gjatë gjithë kohës

29/09/2019

Gjumi është diçka që të gjithë e dimë se është tejet i rëndësishëm.Ekziston një ide kulturore se nëse flini për një kohë të gjatë, për ... Read More

Shenja të çuditshme dhe befasuese të sëmundjes së zemrës

19/08/2019

Shëndeti i zemrës dhe sëmundjeve kardiovaskulare është një gjë tejet e rëndësishme që duhet të kujdesni. Përderisa, shumica e vdekjeve ndodhin për shkak sëmundjeve të ... Read More

Khloe Kardashian lë pas motrat në setin e ri fotografik

21/05/2019

17:44 | 21 Maj 2019 17:44 | 21 Maj 2019 Khloe Kardashian duket tejet atraktive në fotosesionin e ri. Khloe Kardashian ka realizuar set të ... Read More

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

18/05/2019

18:04 | 18 Maj 2019 18:04 | 18 Maj 2019 Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit ... Read More

Edona Llalloshi në një moment romantik me bashkëshortin

12/05/2019

9:03 | 12 Maj 2019 09:03 | 12 Maj 2019 Edona Llalloshi është shfaqur tejet e lumtur pranë bashkëshortit. Këngëtarja Edona Llalloshi e ka zgjedhur ... Read More

Me këtë foto, Adrola Dushi do iu lë me gojë hapur

11/05/2019

22:28 | 05/11/2019 Adrola Dushi është tejet aktive në rrjete sociale. Me fotografinë e fundit të publikuar Adrola Dushi tregon edhe një herë pse është ... Read More

Momenti kur Xherdan Shaqiri largohet nga Anfield

08/05/2019

9:21 | 8 Maj 2019 13222184-0-image-m-98_1557273090521 09:21 | 8 Maj 2019 Futbollistët e Liverpoolit u larguan nga ‘Anfield’ tejet të lumtur, pas kualifikimit sensacional ndaj ... Read More

Irina Shayk publikon imazhe nga paraqitja mahnitëse në “Met Gala”

08/05/2019

9:20 | 8 Maj 2019 09:20 | 8 Maj 2019 Irina Shayk dukej tejet elegante në ceremoninë “Met Gala”. Irina Shayk ka ndarë me ndjekësit ... Read More

Dalin pamjet nga festa surprizë për djalin e porsalindur të Almedës dhe ‘Çënarit’

06/05/2019

12:32 | 6 Maj 2019 12:32 | 6 Maj 2019 Vogëlushi i porsalindur i Almedës dhe Tolgës u mirëprit në një mënyrë tejet të veçantë. ... Read More

Fanellat e veçanta të Barcelonës për sezonin e ardhshëm

01/05/2019

Fanellat e Barcelonës për sezonin 2019/2020 do jenë tejet ndryshe nga hera e fundit. Siç e dimë, ngjyrat tradicionale të Barçës janë të kuqe dhe ... Read More