Tag: Teksa

Gazetari i propozon live të jetojnë bashkë, Era Rusi: S´jam për të të mbushur krevatin ty

07/01/2020

Këngëtarja Era Rusi mori një propozim live nga gazetari Ervin Kurti, teksa ishin pjesë e emisionit “E Diell´´. Këngëtarja fillimisht u pyet se kur ka ... Read More

Kjo është arsyeja pse hotelet kanë gjithmonë çarçafë dhe jastëkë të bardhë

18/11/2019

Dimri po vjen dhe teksa të gjithë një mendje e kemi nga festat, me siguri që jeni duke planifikuar pushimet apo arratisjen e radhës, diku ... Read More

Marina amerikane e pranon: UFO-t ekzistojnë, ja 3 filmime

23/09/2019

Marina ushtarake amerikane nuk përdor terma kamuflues, teksa për vite me radhë ka analizuar 3 filmime të realizuara nga disa pilotë duke arritur në të ... Read More

Ç’kuptim kanë 12 shtëpitë e astrologjisë

21/09/2019

Nëse keni qenë të paqartë teksa kur lexonit horoskopin mujor të Susan Miller në Anabel jeni ndeshur me termat si “shtëpia juaj e katërt e parave” apo ... Read More

E tmerrshme, nëna lind fëmijën pranë një kaçube e fut atë në qese dhe e braktisë

10/09/2019

Kamerat kanë xhiruar momentin e tmerrshëm teksa një nënë ka lindur foshnjën e sapolindur në një kaçubë. Nëna 36-vjeçare nga Rusia braktisi foshnjën e saj ... Read More

Drenicasi i verbër, lexues entuziast i Kur’anit

20/05/2019

Teksa gishtërinjtë e tij lëvizin lehtë mbi fletët e librit të tij të preferuar, formimi i shkronjave të të cilët është përdorur sistemi gjashtë pikash, ... Read More

E dini pse flasim gjatë gjumit? Për këtë ka një shpjegim

18/05/2019

Ju ka ndodhur ndonjëherë t’ju thotë dikush që keni folur teksa keni qenë në gjumi, ose keni dëgjuar dikë të bëjë të njëjtën gjë? Të ... Read More

Humb kontrollin e automjetit, përfundon në kanal 44-vjeçari nga Kosova

12/05/2019

Shtetasi nga Kosova, Dashamir Xh. (44) është aksidentuar sot pasdite teksa lëvizte me automjetin e tij në aksin kombëtar Berat-Lushnje, pranë fshatit Poshnje. Ai humbi ... Read More

Nadal detyrohet të anulojë stërvitjen, preket nga një virus i rallë

06/05/2019

10:23 | 6 Maj 2019 10:23 | 6 Maj 2019 Rafel Nadal u detyra të anulonte stërvitjen të dielën teksa po përgatitet për pjesëmarrjen në ... Read More

Dikur shkatërronte Arsenalin, tani punon si aktor

01/05/2019

Valencia ka kujtime të mira evropiane kundër Arsenalit, teksa dy ekipet përgatitet për t’u takuar sërish në këtë edicion të gjysmëfinaleve të Europa Ligës, edhe ... Read More

Shqipëria 13-fishon importet nga Kolumbia në raport me vitin 2016

25/04/2019

Teksa në muajt e parë të këtij viti në portin e Maltës janë kapur katër herë ngarkesa me kokainë brenda kontenierëve, që transportonin mallra nga ... Read More

Kjo këngëtare e njohur ushqehet gjysmë e zhveshur

14/04/2019

Jessie J u shfaq gjysmë e zhveshur teksa po ushqehej. Këngëtarja 31-vjeçare ndau me ndjekësit foton seksi nga dhoma e saj e hotelit në Zvicër, ... Read More