Tag: tenton

Morena Taraku nis lidhjen me një shtetas turk. Kush është i dashuri që e mbush me dhurata

08/08/2020

Morena Taraku prej disa kohësh është shpërngulur në Turqi, ku dhe po tenton të prekë famën ndërkombëtare, por pse jo edhe të shijojë një dashuri ... Read More

Bayern Munich me transferim rekord në verë

25/04/2019

Bayern Munich po planifikon që në verë të bëjë një transferim rekord. Bayern Munich po tenton ta transferojë Leroy Sanen nga Manchester City. Anësori gjerman ... Read More

Man Utd me përforcim të ri nga Chelsea

23/04/2019

Manchester United po mendon të bëjë një transferim befasues nga Chelsea. Manchester United po tenton ta transferojë talentin e Chelseas, Reece James. Mbrojtësi 19-vjeçar është ... Read More

Arsenal me super transferim nga Barcelona

18/04/2019

Arsenal është duke planifikuar të bëjë një transferim gjigant nga Barcelona. Arsenal po tenton ta transferojë Samuel Umtitin njga Barcelona. Mbrojtësi francez e ka humbur ... Read More

Liverpool futet në garë për yllin që e do edhe Juventus

17/04/2019

Juventus po tenton ta transferojë Julian Brandt nga Bayer Leverkusen. Julian Brandt është i gatshëm që të largohet nga Bayer Leverkusen, andaj Juventus i do ... Read More

Milan me transferim 40 milionësh në verë

14/04/2019

Milan duket se do të bëjë një revolucion të thellë në skuadër me të përfunduar ky sezon. Milan po tenton t’i transferojë disa lojtarë gjatë ... Read More

Milionat ruse kundër shtetësisë së Kosovës?

12/04/2019

Rusia ka agjendë, përmes së cilës tenton të shtrijë ndikimin e saj në Kosovë, ashtu sikurse edhe në të gjithë rajonin e Ballkanit dhe ajo investon për ... Read More

Murati: Serbia po tenton deligjitimimin e shtetit tonë duke shfrytëzuar ligjet e kushtetutën tonë

12/04/2019

Kryetari i Lëvizjes për Bashkim, Valon Murati, ka thënë se Serbia po tenton deligjitimimin e shtetit të Kosovës duke shfrytëzuar ligjet e kushtetutën e Kosovës. ... Read More

Arsenal e do me çdo kusht ‘perlën’ e Evertonit

03/04/2019

Arsenal po tenton ta transferojë një top lojtar nga Evertoni. Arsenal i dëshiron shërbimet e Michael kean për sezonin e ri. Mbrojtësi anglez po kalon ... Read More

Inter po e transferon yllin e Chelseas

03/04/2019

Inter është duke menduar ta bëjë një transferim të madh nga Chelsea. Inter po tenton ta transferojë Ruben Louftus-Cheek nga Chelsea. Mesfushori anglez nuk po ... Read More

Zaev për BHT1: Nëse opozita për interesa personale e pengon ardhmërinë e shtetit, do të shkojmë në zgjedhje

05/10/2018

Ne nuk duam zgjedhje, por nëse opozita tenton ta pengojë ardhmërinë e shtetit drejt BE-së dhe NATO-s për shkak të marrëdhënieve kalkuluese personale, atëherë ne ... Read More