Tag: tepër

Fotot e rralla të personave të famshëm që nuk i keni parë kurrë

16/06/2019

Të famshmit shpesh jemi mësuar t’i shohim në mjedise tepër të kuruara. Për rrjedhojë, njerëzit që shohim më shpesh në televizion duket se nuk janë ... Read More

Pijeni para se të flini gjumë dhe zhdukeni dhjamin brenda një nate!

12/06/2019

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një dietë “emergjence”. Ky plan është tepër i shpejtë dhe shumë efikas. Njerëzit, të cilët kanë një ... Read More

Disa fakte interesante për binjakët

28/05/2019

Bota e fëmijëve është plot surpriza e gjëra që të bëjnë të mendohesh, aq më tepër ajo e binjakëve. Më poshtë do të lexoni disa ... Read More

Mirësjellja dhe mirënjohja shtojnë dëshirën për ëmbëlsira

04/05/2019

Një studim i ri ka zbuluar se mirësjellja dhe mirënjohja i shtyn njerëzit të konsumojnë më tepër ëmbëlsira, duke mos preferuar shijen e kripur. Nëse ... Read More

Kështu duket dizajni i ri i Facebook-ut në telefon

02/05/2019

Facebook ka zyrtarizuar planet për ridizajnim komplet të websajtit të saj tepër popullor. Edhe pse ndryshimet në uebsajte nuk janë të rralla, ridizajnimet e Facebook ... Read More

Tayna “çmend” fansat me këtë foto

26/03/2019

Reperja Tayna ka treguar se është edhe një vajzë tepër seksiAjo ka realizuar një fotosesion profesional gjatë pushimeve të saj në Tajlandë. E në këtë ... Read More

Kaq të “nxehtë” nuk e keni parë Emilyn

26/03/2019

Emily Ratajkowski ka pozuar në një veshje tepër seksi derisa ka pasur të veshur një kapelë të cowgirl dhe një paruke të bardhë gjatë një ... Read More

Rama: Zgjedhje të parakohshme nëse opozita fiton më 30 qershor në zgjedhjet lokale

23/03/2019

Opozita proteston prej më tepër se një muaji dhe madje ka “djegur” mandatet e deputetëve, pasi kërkon zgjedhje të parakohshme me qeveri tranzitore, pa Ramën ... Read More

Linda Halimi bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Kaimana

12/03/2019

Linda Halimi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije në ... Read More

Sheikët arabë duan të investojnë te Milani

07/03/2019

Sheikët arabë gjithnjë e më tepër po bëhen pronar të klubeve botërore të futbollit. Një grup investitorësh arabë raportohet se mund të blejnë aksion prej ... Read More

Nike presion Barçës për Coutinhon

13/02/2019

Nike po ushtron presion mbi trajnerin e Barcelonës, Ernesto Valverde që të luajë më tepër me Philippe Coutinhon. Shefi i Okdiario Eduardo Inda, duke folur ... Read More

Leopardi i zi fotografohet në Afrikë, për herë të parë në 100 vjet! (Foto)

12/02/2019

Një leopard tepër i rrallë i zi është kapur nga kamera në Afrikë nga një fotograf britanik për herë të parë në një shekull. Sipas ... Read More