Tag: tërhequr

Bayerni i konkurron Arsenalit për Nicolas Pepe

19/03/2019

Nicolas Pepe vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Lille në Ligue 1 të Francës, ashtu që ka tërhequr interesimin e shumë klubeve të mëdha evropiane. ... Read More

Sanchez në planet e Juventusit

18/03/2019

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, ka tërhequr interesimin e Juventusit. – bën të ditur Calcio Mercato. Kiliani nuk po kalon periudhë të mirë në ... Read More

Çifti amerikan bëhet hit me qenin e tyre, është shumë i madh dhe peshon afro 100 kilogramë (Foto/Video)

14/03/2019

Qeni i një burri në Kaliforni ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, për faktin se ka një trup shumë të madh dhe peshon mbi 90 ... Read More

Hajni ia kthen paratë e vjedhura gruas pranë bankomatit, kur e kupton se nuk kishte tjera në llogari – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (Video)  

13/03/2019

Një hajn i pazakontë kinez ka tërhequr vëmendjen e botës, e në veçanti pas publikimit të një video në internet. Ai i ishte afruar nga ... Read More

Sarri kërkon të ndalet rrëshqitja e formës

09/03/2019

Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka kërkuar që ekipi i tij të mbajë formën. Maurizio Sarri ka tërhequr vërejtjen se lojtarët e tij të jenë ... Read More

Koha që Zidane të vendosë – oferta nga Real Madridit, PSG, Chelsea dhe Juventusi

08/03/2019

Ish trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka tërhequr interesimin e katër klubeve të mëdha evropiane dhe pritet të vendosë së shpejti për të ardhshmen. ... Read More

Ukraina sqaron tërheqjen nga Eurovisioni: Vendin nuk mund ta përfaqësojë dikush që mban koncerte në një vend agresor ndaj territorit tonë

27/02/2019

Ukraina është tërhequr nga Festivali Evropian i këngës, pas problemeve disaditore, pasi nuk mund te gjenin një performues. Këngëtarja Maruv e kishte fituar të drejtën ... Read More

Vuri një vegël pune në mes për të mos u mbyllur dyert e ashensorit, mjeshtri e kuptoi se kishte bërë gabimin e rëndë (Video)

22/02/2019

Një video e filmuar nga kamera e sigurisë brenda një ashensori, ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve të rrjeteve sociale. Në të shihet se si një ... Read More

Kelsy Karter përjetëson në fytyrë figurën e Harry Stylesit

29/01/2019

Një këngëtare ka bërë diçka të çuditshme për të tërhequr vëmendjen e një ylli të Pop muzikës. Këngëtarja e lindur në Zelandën e Re, Kelsy ... Read More

Thaçi: Cenimi i raporteve me SHBA-në, fillimi i cenimit të shtetit tonë

19/01/2019

Presidenti i Kosovws, Hashim Thaçi ua ka tërhequr vërejtjen institucioneve lidhur me qasjen e tyre në raport me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Thaçi ka ... Read More

Madhështia e Himarës nën petkun e borës, me syrin e fotografit italian

10/01/2019

Bora në malet e Himarës ka tërhequr vëmendjen e fotografit italian Luigi Marzo, duke na dhuruar fotografi të mrekullueshme. Kryetari i bashkisë së Himarës, Jorgo ... Read More

Apple ndalon shitjen e iPhone 7 dhe 8 në Gjermani, pas humbjes së gjyqit ndaj Qualcomm

04/01/2019

Apple ka tërhequr shitjet e iPhone 7 dhe 8 nga faqja e saj e internetit gjermane dhe dyqanet atje, pas një vendimi në Gjykatën e ... Read More