Tag: tetë

Juventus e kontaktoi, ja çka i tha Guardiola

12/06/2019

10:24 | 12 Qershor 2019 10:24 | 12 Qershor 2019 Juventusi ka fituar tetë tituj radhazi të Serie A, por kësaj here ishte koha për ... Read More

Flakni shprehitë e pashëndetshme dhe ndihmojuni veshkave tuaja

08/05/2019

Ndryshoni urgjentisht këto tetë shprehi sepse mund t’jua dëmtojnë shumë veshkat! Në vijim ju ofrojmë një listë të gjërave që duhet shmangur, në mënyrë që ... Read More

Nuk duhet ta humbisni festën e Dani Alves në titullin e tetë të PSG-s

22/04/2019

PSG e ka fituar mbrëmë titullin e tetë në Ligue 1. PSG e ka mbrojtur titullin e Ligue 1, duke e fituar dy herë radhazi. ... Read More

Diellza Kolgeci në top formë, tregon barkun e rrumbullakosur 

14/04/2019

18:04 | 04/14/2019 Diellza Kolgeci është në muajin e tetë të shtatzënisë. Bukuroshja shqiptare, Diellza Kolgeci dhe basketbollisti Fisnik Rugova janë në pritje të fëmijës ... Read More

Yjet rrëmbejnë vëmendje në premierën e “Game of Thrones”

13/04/2019

Yjet e 'Game of Thrones' kanë dalë për të shqyrtuar sezonin e tetë në Waterfront Hall në Belfast, në Irlandën e Veriut. Yjet nga seria ... Read More

Fruthi, shënohen raste të reja në Strugë

08/04/2019

S A 2019-04-08T16:00:27+02:00 Në Strugë vetëm për disa ditë janë shënuar tetë raste të reja të të prekurve nga fruthi. Me këtë, numri i përgjithshëm ... Read More

Përplasje mes protestuesve, dyshime për policë të infiltruar

03/04/2019

Në protestën e tetë të organizuar sot nga opozita paralel me seancën plenare të Kuvendit, nuk ka patur përplasje mes protestuesve dhe kordonit të policisë, ... Read More

PDK pret edhe të propozuarin e koalicionit PAN për dekretim në KQZ nga presidenti

28/03/2019

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka emëruar tetë anëtarë të rinj të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. “Tetë anëtarët e përbërjes së re ... Read More

Betohen tetë anëtarët e rinj të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve

28/03/2019

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka emëruar tetë anëtarë të rinj të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. “Tetë anëtarët e përbërjes së re ... Read More

Historia e çuditshme e Liverpoolit: Trajneri e kishte shitur aksidentalisht lojtarin e gabuar

27/03/2019

Tetë vjet pasi ishte transferuar nga Liverpooli në Fulham, futbollisti Alex Kacaniklic ka zbuluar se trajneri Roy Hodgson nuk kishte dashur ta shesë atë, por ... Read More

A do të jetë foshnja mbretërore vajzë? Në Britani nisin bastet

23/03/2019

Teksa Dukesha e Sussex është në pritje të ëmbël, në muajin e tetë të shtatzënisë, të gjitha lajmet që vijnë nga Pallati Mbretëror janë përqendruar ... Read More

Ministria e Bujqësisë do t’i dhuron 8 vetura të përdorura Ndihmës së Shpejtë

19/03/2019

Tetë vetura te Ministrisë së Bujqësie do t’i jepen Ndihmes se Shpejte! Veturat do të riparohen dhe pastaj do të hyjnë në përdorim. The post ... Read More