Tag: tetor

Parashikoi pandeminë, infektimin e presidentit Donald Trump, astrologia britanike jep lajmin e mirë: Në dhjetor bota më në fund do ta mbledhë veten

20/10/2020

23:17 | 19 Tetor 2020 Në muajin shkurt, Jessica Adams e transformoi krejtësisht mënyrën e vet të të jetuarit. Fshiu gjithë çfarë kishte në agjendë, ... Read More

Po ju gënjejnë sytë, këto foto nuk janë ashtu siç duken

19/10/2020

09:44 | 19 Tetor 2020 A shihni shpesh imazhe nga më të larmishmet në objekte të rastit? Mos u shqetëso, gjithçka është në rregull me ... Read More

A do të kthehet në fund të muajit ora?

13/10/2020

Në të dielën e fundit të muajit tetor, saktësisht me datë 25 tetor do të bëhet ndërrimi i orës, akrepat e orës do të kthehen ... Read More

Lum ato nëna që lindin fëmijë në tetor

03/10/2020

Të lindurit e muajit tetor janë të veçantë për shumë arsye dhe më poshtë do shkruajmë të gjitha karakteristikat unike të tyre. Janë natyra të ... Read More

Shkuan në festën e fejesës së Odise Roshit, Edi Reja përjashton nga Kombëtarja 5 lojtarë

02/10/2020

Shqipëria ka programuar miqësore më 7 tetor me skuadrën e Armenisë, teksa pavarësisht trazirave në këtë vend nuk ka ende një vendim për të mos ... Read More

Këto janë shenjat e horoskopit që do të kenë më së shumti fat në tetor

02/10/2020

Yjet për muajin tetor kanë favorizuar disa nga shenjat e horoskopit, të cilat këtë muaj vjeshte do të jenë më fatlumet. Vendin e parë, e ... Read More

Armenia e më pas Gjibraltari, FSHF bën publike axhendën e miqësoreve të Kombëtares

14/09/2020

Shqipëria do të përballet në një miqësore më 7 Tetor ndaj Armenisë, ndeshje kjo që do të duhet të rregullojnë imazhin pas humbjes me Lituaninë. ... Read More

UEFA zgjat merkaton deri më 5 tetor, ndryshojnë rregullat e Fair-Play Financiar

18/06/2020

Është zyrtare, merkato e verës do të zgjatet deri më 5 tetor. Kështu, UEFA ka zyrtarizuar zgjatjen në kohë të merkatos së verës dhe deri ... Read More

“Me çfarë do t’i paguajmë rrogat, leshin dhe preshin…”, Blerina Bombaj i kthehet keq Ramës

25/05/2020

Pas njoftimit të kryeministrit Edi Rama, i cili u shpreh se nga muaji tetor deri në mars të dielat do të jenë pa makina, ka ... Read More

Agjenti i Sensit udhëton drejt Barcelonës, rriten spekulimet për transferimin e lojtarit në ‘Camp Nou’

01/11/2019

23:56 | 31 Tetor 2019 23:56 | 31 Tetor 2019 Agjenti i Stefano Sensi ka zgjedhur një kohë mjaft interesante për të udhëtuar drejt Barcelonës. ... Read More

Ronaldo darkon me partneren dhe fëmijët, pamje brenda shtëpisë

31/10/2019

23:41 | 31 Tetor 2019 23:41 | 31 Tetor 2019 Cristiano Ronaldo ka publikuar pamje brenda shtëpisë së tij. Cristiano Ronaldo mbrëmjen e sontme e ... Read More

ZYRTARE: NBA suspendon Embiid dhe Anthony Towns pas zënkës

31/10/2019

23:43 | 31 Tetor 2019 23:43 | 31 Tetor 2019 Joel Embiid dhe Karl Anthony – Towns kanë zënë vendin kryesorë në mediet amerikane gjatë ... Read More