Tag: Tetova

Pjesë nga kënga e re e S4MM, a do të jetë një ‘diss’?

03/04/2019

Reperi nga Tetova, S4MM ka paralajmëruar këngën e re. Ai ka publikuar një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaqet nga studio duke ... Read More

“Dashuri” nga S4mm arrin 10 milionë klikime

11/01/2019

Hip hop ylli i ri, S4mm, po shijon momentin më të suksesshëm të karrierës. Reperi nga Tetova ka arritur së fundmi famë të jashtëzakonshme. Projekt ... Read More

Tetovë, dy persona sulmojnë punonjësin në bastore

05/11/2018

5 Nëntor 2018 / 13:13 Dje pasdite 34-vjeçari Xh.Z. nga Tetova, i punësuar në një bastore sportive me lokacion në udhëkryqin në mesë të rrugëve ... Read More

Kënga e re e S4MM titullohet “Dashuri” dhe publikohet së shpejti

10/09/2018

Reperi nga Tetova, S4MM, ka paralajmëruar se kënga e tij e re do të publikohet në një të ardhme të afërt. “Dashuri” do të mbajë ... Read More

Tetovari gjendet i vdekur në burgun e Idrizovës

25/07/2018

25 July 2018 / 11:28 Një i burgosur nga Tetova është gjetur i vdekur ditën e djeshme në një qeli në burgun e Idrizovës. Nga ... Read More

Shkëmbim me armë zjarri në Tetovë, tre të plagosur

14/07/2018

14 July 2018 / 11:48 Tre persona nga Tetova me plagë nga armë zjarri janë transportuar në kompleksin e klinikave „ Nënë Tereza“ në Shkup. ... Read More

Sulm terrorist në Mali, vritet një tetovar

10/06/2018

10 June 2018 / 12:18 Një shtetas i Maqedonisë nga Tetova me inicialet E.I ka humbur jetën si pasojë e një sulmi terrorist në qytetin ... Read More

Shkëndija fiton edhe matematikisht titullin kampion në Maqedoni

22/04/2018

Ekipi shqiptar nga Tetova, Shkëndija e ka fituar edhe matematikisht titullin kampion në Superligës e Maqedonisë për sezonin 2017/18. Shkëndija ka fituar në shtëpi ndaj ... Read More

S4MM sjellë projektin e ri “Aye, Aye”

16/04/2018

Reperi i njohur shqiptar, S4MM ka publikuar projektin më të ri të tij. Reperi nga Tetova solli krijimin më të ri muzikor, por pa videoklip. ... Read More