Tag: Teuta

Infermieret ecin me kilometra për vizita mjekësore

23/05/2019

Mamia 53-vjeçare nga Kaçaniku, Teuta Isufi-Dogani së bashku me koleget e saj, ka një vit që ecin më gjatë se pesë kilometra në ditë që ... Read More

Gresa Pallaska apo Teuta Krasniqi? Ja kë zgjedh Fiona Gllavica

27/04/2019

Fiona Gllavica dha një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Gresa Pallaskës dhe Teuta Krasniqit. Fiona Gllavica ishte e ftuar së fundi ... Read More

Teuta Krasniqi u dedikon fjalë zemre personave më të dashur për të

27/04/2019

Teuta Krasniqi ka publikuar një fotografi të bashkëshortit bashkë me vajzat. Teuta Krasniqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq ... Read More

Glauk Konjufca e quan analfabete Teuta Haxhiun

15/04/2019

Gjatë shqyrtimit të parë të Projektligjit për Diasporën në Kuvendin e Kosovës, deputetja e AAK, Teuta Haxhiu, akuzoi kolegun e saj nga radhët e VV-së, ... Read More

‘Kafeneja jonë’ po rikthehet

12/04/2019

Aktorja, Teuta Krasniqi ka dhënë lajmin e gëzueshëm për serialin "Kafeneja jonë". Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi ka bërë të ditur se seriali “Kafeneja ... Read More

Haxhiu: Komuna e Dragashit ka mungesë për gjinekolog

12/04/2019

Deputetja e Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës (AAK), Teuta Haxhiu, ka shprehur shqetësimin e qytetarëve të Komunës së Dragashit të cilët nuk kanë një mjek ... Read More

Aktorja kosovare, në përkrahje të pakicës rome

22/03/2019

Aktorja Teuta Krasniqi ka dalë në përkrahje të pakicës rome në KosovëTeuta Krasniqi di që shpesh, krahas aktiviteteve të saj në aspektin artistik të tregojë ... Read More

Teuta Krasniqi me dedikim prekës për fëmijët e komunitetit romë

22/03/2019

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi vazhdon të jetë shumë e angazhuar në profesionin e saj. E njëjta është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në ... Read More

Blero: Shkollën e mesme e kam përfunduar në Suedi, nuk e regjistrova tani

10/03/2019

Këngëtari Blero gjithmonë di të sjell balada të pëlqyera. Kësaj radhe ai vendosi ta bënte me Teuta Selimin, që është duetii parë në karrierë. Blero ... Read More

Blero dhe Teuta Selimi lansojnë duetin “S’ke jetë”

09/03/2019

Blero Muharremi dhe Teuta Selimi e kanë lansuar bashkëpunimin e ri muzikor, të cilin e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale. Kënga është realizim i ... Read More

Më 9 mars publikohet bashkëpunimi i Bleros me Teuta Selimin

06/03/2019

Blero dhe Teuta Selimi po vijnë me projekt të ri. Dyshja e muzikës pop-folk po vijnë me një këngë të re së bashku, e cila ... Read More

Blero dhe Teuta Selimi së shpejti me projekt të ri

02/03/2019

Blero dhe Teuta Selimi duket se po vijnë me bashkëpunim. Dyshja e madhe e muzikës pop folk do të vijnë me një projekt muzikor. Tashmë ... Read More