Tag: ThinQ

LG ia shton sistemin Alexa televizioneve ThinQ (Foto)

25/05/2019

Televizionet ThinQ që lansohet gjatë këtij vitit, do ta kenë edhe sistemin Amazon Alexa. Opsioni do të jetë në disponim për blerësit në Amerikën e ... Read More

LG lanson linjën e re të telefonave të lirë, duke përfshirë Q60 me kamerë të trefishtë

20/02/2019

Tashmë dihet se LG G8 ThinQ do të shfaqet në Mobile World Congress (MWC) 2019. Por, marka koreane gjithashtu ka lansuar disa pajisje buxhetore përpara ... Read More

LG G8 ThinQ shfaqet në tërësinë e tij, në prag të lansimit

14/02/2019

Imazhet e rrjedhura të LG G8 ThinQ sapo rrëmbyen internetin, në prag të lansimit të pajisjes në Kongresin Botëror të Telefonave (MWC). Fotot duket të ... Read More

Zbulohet çmimi i telefonit të ardhshëm LG, G8 ThinQ

11/02/2019

Besohet se LG do të lansoj ThinQ G8 në një ngjarje të veçantë më 24 shkurt, para MWC. Kompania jo vetëm që konfirmoi emrin e ... Read More

Telefoni 5G nga LG do të jetë LG V50 ThinQ

30/01/2019

Duket sikur telefoni i parë 5G i LG do të jetë V50 ThinQ dhe do të lansohet së bashku me LG G8, në Kongresin Botëror ... Read More

LG lanson LG V40 ThinQ, telefonin e ri me pesë kamera (Foto)

27/09/2018

Ju do të jeni në gjendje të merrni telefonin e ri LG V40 ThinQ javën e ardhshme në një ngjarje për shtyp në NYC, por ... Read More

LG prezanton G7 ThinQ, pa ekranin OLED

04/05/2018

LG njoftoi së fundmi G7 ThinQ e saj dhe megjithëse telefoni është modeli më i fundit i firmës, ajo nuk ofron një panel OLED. Me ... Read More