Tag: thuhej

Ronela Hajati shpjegon se çfarë ka ndodhur me Young Zerkën

06/04/2019

Lidhja midis Ronela Hajatit dhe Young Zerkës nuk u konfirmua kurrë, edhe pse thuhej se janë bashkë. Këngëtarja, Ronela Hajati ka dhënë një intervistë për ... Read More

Vdes ish-bashkëshortja e P.Diddyt, modelja Kim Porter

16/11/2018

Aktorja dhe modelja, Kim Porter, ndërroi jetë të enjten në moshën 47-vjeçare. Bukuroshja thuhej se kohët e fundit po vuante nga një grip që me ... Read More

Për t’i dëshmuar se e meriton një rast të dytë, Murat Boz do t’i propozojë martesë Asli Enverit

15/08/2018

Murat Boz dhe Asli Evveri po raportohet se së shpejti do rilidhen pas një ndarje disamujore. Çifti thuhej se i kanë dhënë fund romancës së ... Read More

Sony rikthehet në lojë me modelin e ri të Xperia?

24/05/2018

Kur është fjala për telefonat e mençur, thuhej se Sony “nuk është duke përmirësuar linjën e prodhimit të tyre aq shpejt”, dhe këtë kompania ka ... Read More

A do të paguanit 105 dollarë për një natë prapa hekurave? Hoteli që u lejon të ftuarve mundësinë për të përjetuar burgun, por paksa me luks! (Foto)

13/04/2018

Qytetarët që respektojnë ligjin mund të përjetojnë atë që lirisht do të thuhej një eksperiencë burgu, vetëm se me pak më shumë luks. Dhe një ... Read More