Tag: thumbuar

S4MM: Ju ishit të uritur për famë

23/11/2019

19:45 | 11/23/2019 S4MM ka ‘thumbuar’ kolegët e tij. S4MM është nga reperët shqiptar që nuk j’u ikë problemeve, tanimë të gjithë e dijnë se ... Read More

Zgjedhjet në veri, Hoxhaj thumbon Listën Srpska dhe VV-në

13/05/2019

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thumbuar dy partitë politike, Srpska dhe VV, pas fillimit të fushatës parazgjedhore në katër komuna në veri të Kosovës. ... Read More

Skivi me thumb për ‘artistat milionera’, a e kishte direkt për Getin? 

08/04/2019

Skivi i ka thumbuar në njëfarë mënyre kolegët e tij këngëtarë. Skivi nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të kuptohet se po i thumbon ... Read More

“E keni zhyt standartin në WC”, Olti Curri ironizon keq me Ledri Vulën

04/04/2019

Olti Curri është një nga gazetarët më të njohur shqiptar. Së fundmi, Olti ka thumbuar reperin Ledri Vula, i cili i ftuar në emisionin ‘NIN’ ... Read More

Sarri e thumbon Odoin pas fitores së Chelseas

04/04/2019

Maurizio Sarri e ka thumbuar Callum Hudson-Odoin pas ndeshjes startit të tij të parë në Premierliga. Callum Hudson-Odoi startoi mbrëmë për herë të parë në ... Read More

Migjen Basha e ‘godet’ shumë keq Panuccin

26/03/2019

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Migjen Basha, ka ‘thumbuar’ ish trajnerin Christian Panucci, pas fitores ndaj Andorrës.Basha u kthye në formacionin startues nën urdhrat e ... Read More

Mediat daneze: “Turp Danimarkë”

21/03/2019

“Ekstrabladet” ka thumbuar Përfaqësuesen e Danimarkës pas barazimit 2-2 me Kosovën në stadiumin “Fadil Vokrri”.“Dardanët” ishin duke fituar 2-1 deri në minutën e fundit, para ... Read More

Diana Avdiu: Muzika “kqyret” nuk “ngohet”

06/03/2019

Modelja Diana Avdiu ka thumbuar shumicën e estradës shqiptare në paraqitjen më të fundit televizive. Në emisionin “NIN” në Klan Kosova, bukuroshja që gjithmonë qndron ... Read More

Pellegrini për Klopp: Është mësuar të fitoj me gola nga pozitat jashtë loje

05/02/2019

Trajneri i West Ham Unitedit, Manuel Pellegrini ka thumbuar tërthorazi homologun e Liverpoolit, Jurgen Klopp. Ndeshja e mbrëmshme e zhvilluar në Londër mes këtyre dyja ... Read More

Haxhiu: Të ikurit nga VV po i shërbejnë PDK-së

03/02/2019

Në seancën që po diskutohet për projektligjin për buxhetin Lëvizja vetëvendosje, ka thumbuar vazhdimisht, ish-anëtarin e saj, Dardan Molliqajn i cili ka kaluar në Partinë ... Read More

Pjanic thumbon Milanin pas fitimit të Superkupës së Italisë

17/01/2019

Miralem Pjanic ka thumbuar Milanin duke thënë se fitimi i Superkupës nga Juventusi sqaron çdo dyshim nëse kampionët e Italisë ishin më të mirë se ... Read More