Tag: thyer

Thyejnë xhamin e veturës, vjedhin dokumente personale dhe një armë

09/05/2019

Policia e Kosovës njofton së të dyshuar të panjohur në Gllogoc i kanë thyer xhamin e pasëm të veturës dhe nga aty kanë vjedhur një ... Read More

Nipi i të mbyturit nga Vitia: Ishim duarthatë, kushërinjtë erdhën me drunj e shufra

04/05/2019

Nipi i tashmë të ndjerit Muhamet Ismajlit, Ridvani, ka thyer heshtjen për rrahjen masive mes kushërinjve që ndodhi dy ditë më parë në fshatin Sadovinë ... Read More

Drake thyen rekordin për numrin e shpërblimeve ‘Billboard Music Awards’

02/05/2019

Drake ka thyer rekord me marrjen e shpërblimevenë “Billboard Music Awards”. Mbrëmja e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards 2019” u mbajt në MGM Garden ... Read More

‘Shpërthen’ Sampaoli: Argjentinasit po e shkatërrojnë Lionel Messin

25/04/2019

17:22 | 04/25/2019 Jorge Sampaoli ka thyer heshtjen duke folur për situatën e Lionel Messit te Argjentina. Kombëtarja e Argjentinës nën drejtimin e Jorge Sampiolit ... Read More

Enca Haxhia e bën për herë të parë në veturë

22/04/2019

Enca Haxhia kësaj radhe i ka thyer rregullat. Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, e cila njihet si njëra prej emrave që e shohim aktive në rrjete ... Read More

Mërgimtarit i thyhet vetura tek Ujëvara e Mirushës, i vidhen 5 mijë euro

21/04/2019

Vazhdojnë vjedhjet e veturave në Kosovë. Një bashkatdhetarit që jeton në perëndim, i është thyer vetura këtë të diel, duke i marrë një shumë të ... Read More

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër 

14/04/2019

23:01 | 04/14/2019 Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa ... Read More

E rëndë: Peshëngritësja thyen dorën derisa ngrit peshën 110 kilogramë

13/04/2019

Pamje aspak të mira vijnë nga sporti i peshëngritjes. Gaele Ketçake, peshëngritëse franceze, ka thyer dorën gjatë garës në Kampionatin Evropian në Gjeorgji. Ketçake, këtë ... Read More

Cila është gjendja e Messit pas përplasjes me Smalling?

11/04/2019

Barcelona ka shpresë se Lionel Messi nuk e ka thyer hundën, pas përplasjes me Chris Smalling  gjatë fitores 1:0 ndaj Manchester United. Katalanët kanë arritur ... Read More

Hazard te Real Madrid, Sarri zbulon qëndrimin e Chelseas

09/04/2019

Maurizio Sarri më në fund ka thyer heshtjen rreth të ardhmes së Eden hazard. Eden Hazard shënoi dy golat e fitores të Chelseas ndaj West ... Read More

Higuain më në fund thyen heshtjen rreth të ardhmes së tij

08/04/2019

Gonzalo Higuain më në fund ka thyer heshtjen rreth të ardhmes së tij. Gonzalo Higuain ka thënë se ai nuk e di se çfarë do ... Read More

Pamje trishtuese, gjimnastja thyen këmbët gjatë hedhjes

08/04/2019

Një gjimnaste nga Auburn University ka thyer të dy këmbët pas një rënie të tmerrshme gjatë një gare këtë fundjavë. Samantha Cerio po garonte në ... Read More