Tag: t’ia

Tortë e shpejtë me banane: Përzien, bën fillin, e ha për 15 minuta!

22/11/2019

Torta e shpejtë, nuk kushton shumë dhe është mjaft e bollshme që do ta kënaqë cilitdo që do t’ia servirniPërbërësit: ▪ 150 g biskota ▪ ... Read More

Pesë karakteristikat e njerëzve “bajat”

16/10/2019

Pyetja më e rëndësishme që duhet t’ia bëni vetes është se a mendoni që jeni të mërzitshëm apo bajat? Nëse po, atëherë kjo nënkupton se ... Read More

Gruaja e cila vuan nga çrregullimi i rrallë, të cilin vetëm 3 kirurgë në BOTË mund ta trajtojnë

12/08/2019

Një grua vuan nga një çrregullim shumë I rrallë, I cili mund t’ia “këpusë” kokën në çdo moment.Rachel Pighills ka një çrregullim të lidhur me ... Read More

Doktorët ia rindërtojnë kafkën me anë të ndërhyrjes 9 orëshe

18/07/2019

Doktorët kanë arritur me sukses t’ia zëvendësojnë një vajzë të vogël kafkën, pasi iu kishte deformuar gjatë kohës kur ishte ende në mitër, raporton Dailymail, ... Read More

I premtoi se do t’ia rregullonte jetën, Alketa bën hapin e parë për vogëlushin

26/04/2019

I premtoi se do t’ia rregullonte jetën, Alketa bën hapin e parë për vogëlushin Alketa Vejsiu sot kishte bërë një vizitë të veçantë. Alketa Vejsiu ... Read More

Lori Hoxha gati sa nuk i nxori të gjitha pa sytjena

24/04/2019

Fustani për pak as nuk e tradhtoi keq Lori Hoxhën për t'ia 'nxjerrë' të gjitha në shesh. Lori Hoxhën jemi mësuar ta shohim aktive nëpër ... Read More

Tifozët ultras të Inter sulmojnë përsëri Icardin

22/04/2019

Tifozët ultras të Inter duket se nuk e kanë ndërmend t’ia ‘harrojnë’ Mauro Icardit situatën që krijoi në muajt e fundit. Anëtarët e ‘Curva Nord’ ... Read More

Arsenal e transferon lojtarin e Barcës për 70 milionë euro

19/04/2019

Arsenal po mendon t’ia rris konkurrencën Shkodran Mustafit në fazën e mbrojtjes. ‘Goal.com’ në versionin anglez raporton se Arsenal do të tentojnë të përforcojnë mbrojtjen ... Read More

Dyshime se stafi i Aeroportit të Rinasit bashkëpunoi në grabitje, nuk dha “alarmin e kuq” dhe policisë nuk iu hap dera

11/04/2019

Stafi i koncesionarit “TIA” dhe i shoqërisë “ICTS Albania” që është ngarkuar për të siguruar rendin dhe qetësinë e aeroportit “Nënë Tereza” rezulton të mos ... Read More

Këngëtarja e huaj publikon këngë me emrin e Dua Lipës

04/04/2019

Këngëtarja e huaj ka zgjedhur që këngës së re t'ia vendos emrin 'Dua Lipa'. Këngëtarja suedeze, Amanda Winberg, i ka lënë të habitur publikun kur ... Read More

Olti Curri i gatshëm për t’i gjetur nuse pas ndarjes, reagon ish-i i Stines

03/04/2019

Olti Curri ka marrë reagim nga ish-i i Stines pasi deshti që atij t'ia gjejë një nuse pas ndarjes. Olti Curri njihet si një personalitet ... Read More

Skriniar ua shuan shpresat Man Unitedit dhe Liverpoolit, vazhdon me Interin

01/04/2019

Interi është pajtuar t’ia dyfishojë pagën qendërmbrojtësit Milan Skriniar, duke e larguar interesimin e klubeve të Premierligës, Manchester United dhe Liverpool.  Në parim, Skriniar është ... Read More