Tag: tifozët

Huawei P40, lansohet në fillim të vitit tjetër

18/12/2019

Së fundmi ka dalur një lajm i mirë për të gjithë tifozët Huawei. Drejtori i Përgjithshëm i Huawei, Richard Yu ka konfirmuar datën e lansimit ... Read More

FSHF shtyn aktivitetin futbollistik këtë javë

26/11/2019

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë opinionin publik, klubet, tifozët, se për shkak të gjëndjes së jashtëzakonshme që është krijuar pas tërmetit ... Read More

Momenti kur tifozi kosovar i Milanit ia puthë dorën Donnarummas

10/08/2019

I pari që i ka përshëndetur nga afër tifozët kosovarë ka qenë portieri, Giggi Donnarumma. Kishte nga ata tifozë fatlum që morën edhe autografe. Madhe, ... Read More

Mbappe i ‘mbyll syrin’ Liverpoolit me këtë deklaratë

20/06/2019

12:04 | 20 Qershor 2019 12:04 | 20 Qershor 2019 Kylian Mbappe ka ngazëllyer tifozët e Liverpoolit duke pranuar se ‘Të Kuqtë’ janë ekipi që ... Read More

Befason Perez: Nuk e duam Neymarin as Mbappen

28/05/2019

9:01 | 28 Maj 2019 09:01 | 28 Maj 2019 Florentino Perez ka ‘dëshpëruar’ tifozët e Real Madrid me deklaratat e tij të fundit lidhur ... Read More

Real Madrid 0:2 Real Betis, notat e lojtarëve

19/05/2019

14:00 | 05/19/2019 Real Madrid ka dëshpëruar tifozët edhe në ndeshjen e xhiros së fundit të kampionatit spanjoll për edicionin 2018/19. Zinedine Zidane nuk ka ... Read More

Serie A me vendim kontravers për thirrjet raciste të tifozëve të Cagliarit

15/05/2019

8:38 | 15 Maj 2019 08:38 | 15 Maj 2019 Cagliari nuk do përballet me asnjë dënim nga Serie A pasi tifozët e këtij ekipi ... Read More

Spalletti dhe Zanetti bëjnë shqiponjën, Inter-Juve ndeshje speciale për tifozët shqiptarë

29/04/2019

Spalletti dhe Zanetti bëjnë shqiponjën, Inter-Juve ndeshje speciale për tifozët shqiptarë Luciano Spalletti dhe Javier Zanetti për një ditë flasin shqip. Trajneri dhe zëvendës presidenti ... Read More

Arsenal ‘shuan’ shpresat për top katërshe, gjunjëzohet nga Leicester

28/04/2019

Skuadra e Arsenal ka dëshpëruar tifozët e vet duke u mposhtur në përballjen ndaj Leicester. Në një ndeshje që ishte jetikë për garën e top ... Read More

Reus kërkon falje për tifozët pasi u ndëshkua me kartonin e kuq

27/04/2019

Ylli i Borussia Dortmund, Marco Reus, ka kërkuar falje për skuadrën dhe tifozët, pasi u ndëshkua sot me kartonin e kuq në ndeshjen kundër Schalke ... Read More

Tifozët e Liverpool ‘në ankth’, sulmuesi kryesor në dyshim për Barcelonën

26/04/2019

Tifozët e Liverpool ‘në ankth’, sulmuesi kryesor në dyshim për Barcelonën Një lajm aspak i mirë ka ardhur sot për trajnerin e Liverpool, Jurgen Klopp, ... Read More

Hap fals i Chelsea në garën për top katërshe, luan baras me Burnley

22/04/2019

Chelsea ka dëshpëruar tifozët në ‘Stamford Bridge’ duke dështuar të marrë tri pikë nga përballja me Burnley. Në një ndeshje shumë interesante, e cila u ... Read More