Tag: time”

Sa romantike! Moderatori shqiptar ulet në gjunjë dhe i propozon partneres ‘live’ në emision

11/01/2020

Natën e së enjtes, në “Këndo këngën time” rezervoi shumë surpriza. Moderatori i emisionit, Ardit Roshi, i ka propozuar ‘live’ për martesë partneres së tij, ... Read More

“Pas 30 vitesh karrierë…”, Ledina Çelo zbulon arsyen: Pse Luan Zhegu nuk lëviz në skenë?

10/01/2020

Në rrëfimin e saj në emisionin “Këndo Këngën Time”, Ledina Çelo ka rrëfyer edhe emocionet e daljes në skenë përkrah Luan Zhegut. “Të këndoja me ... Read More

Shëroni dhimbjet e shpinës duke bërë këtë stërvitje 7-minutëshe për një muaj

01/01/2020

Një ditë, menjëherë pas ditëlindjes time të 30-të, u zgjova në mes të natës me një dhimbje të tmerrshme në shpinë. Që nga ajo kohë, ... Read More

6 minuta duartrokitje në Kanë për filmin e Tarantinos

26/05/2019

08:20 | 05/26/2019 I shumë pritur dhe i shumëpërfolur “Once Upon a Time in Hollywood” (Na ishte një herë në Hollivud) u shfaq premierë në ... Read More

Rihanna me poza të ‘nxehta’ për ‘NY Time Magazine’

20/05/2019

17:25 | 20 Maj 2019 17:25 | 20 Maj 2019 Pjesë e fotosesionit të fundit të ‘Ny Time Style Magazine’ ishte ylli muzikor Rihanna. Rihanna ... Read More

‘Time 100’ mbledh yjet e muzikës dhe filmit në New York

24/04/2019

Times ka organizuar mbrëmjen 'Time 100' në New York. ‘Time 100’ gala është një ceremoni që mbahet qdo vit për 100 njerzit më me influencë ... Read More

Kadrijaj: AAK e gatshme për zgjedhje, por koalicioni qeverisës po funksionon mirë (Video)

26/02/2019

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Time Kadrijaj ka thënë se kjo parti është e gatshme të shkojë në zgjedhje pasi Qeveria e ... Read More

Deputetja e AAK-së i reagon Kusari-Lilës: Mimozë, taksa nuk do të hiqet, mësohu me këtë!

25/02/2019

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadriaj e ka quajtur kryetaren e Alternativës, Mimoza Kusari-Lilën si kandidate të vetëshpallur për kryeministre. Reagimi i ... Read More

Kadriaj i reagon Aliut, kërkon sqarime rreth fotos së Kurtit në odën e vrasësit të policit

13/01/2019

Deputetja e AAK-së, Time Kadriaj, i ka reaguar deputetit të Vetëvendosjes, Liburn Aliu, pasi ky i fundit kërkoi ulje të pagave në kabinetin qeveritar, në ... Read More