Tag: tingëllojë

Shkenca: Agjërimi për gjashtë orë iu bën të humbni peshë

25/07/2019

Ngrënia e vaktit të fundit të ditës në orën 14:00 mund të tingëllojë si e vështirë, por mund t’iu ndihmojë të humbni peshë. Shkencëtarët gjetën ... Read More

Kërpudha 3D e rrethuar me baktere dhe tela të hollë, krijon energji për të ndriçuar një dritë LED (Foto)

07/11/2018

Mund të tingëllojë si diçka nga “Liza në botën e çudirave’, por është e vërtetë se është krijuar një kërpudhë që krijon energji. Shkencëtarët e ... Read More

Drake i shkruan në Instagram reperit Capital T

25/10/2018

Mund të tingëllojë e pabesueshme, por reperi me famë botërore, Drake, i ka shkruar në Instagram reperit të njohur shqiptar, Capital T. Këtë e bëri ... Read More

Selena Gomez njofton fansat se do të tërhiqet nga rrjetet sociale

26/09/2018

Mund të tingëllojë e çuditshme, por pikërisht në ditët e sotme kur rrjetet sociale janë kthyer në mënyrën më të mirë të promovimit, një nga ... Read More

Njëvjeçarja noton si një profesioniste e vërtetë, madje del nga pishina pa ndihmën e askujt (Video)

13/09/2018

Edhe pse mund të tingëllojë si diçka e pabesueshme për dikë, por vajzë njëvjeçare noton si profesioniste e vërtetë në një pishinë. Grace Fanelli nga ... Read More