Tag: tituj

Juventus e kontaktoi, ja çka i tha Guardiola

12/06/2019

10:24 | 12 Qershor 2019 10:24 | 12 Qershor 2019 Juventusi ka fituar tetë tituj radhazi të Serie A, por kësaj here ishte koha për ... Read More

Derbi i madh i Anglisë, Shaqiri sërish përball Unitedit dhe dilema e pasqaruar në Spanjë – fundjavë dramatike në futbollin evropian

23/02/2019

Fundjava në futbollin evropian do të jetë jashtëzakonisht dramatike e ku mund të vendosen në lojë tituj të rëndësishëm. Kjo pasi që në Angli përballja ... Read More

Suarez: Luftojmë për tripletën

02/02/2019

Luis Suarez beson se Barcelona mund të mposhtë të gjithë dhe të fitojë tripletën me tituj vendorë e ndërkombëtarë. Në një intervistë për El Mundo ... Read More