Tag: titull

Ky dokumentar po i bën njerëzit të heqin dorë nga mishi

21/11/2019

Në Netflix mund ta gjeni një dokumentar me titull “The Game Changers” që mesa duket, po përflitet shumëAta që e kanë parë, kanë vënë në ... Read More

“Sekret i bukur” vjen nga Noizy dhe DJ A-Boom

27/04/2019

Noizy sapo ka publikuar këngën e re. Noizy sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Sekret i bukur”, shkruan lajmi.net. Reperi këtë këngë e ... Read More

Dortmund ‘dorëzohet’ në garën për titull, pëson në shtëpi ndaj Schalke

27/04/2019

Dortmund ‘dorëzohet’ në garën për titull, pëson në shtëpi ndaj Schalke Skuadra e Borussia Dortmund ka befasuar duke u mposhtur në shtëpi, në ndeshjen kundër ... Read More

“Maraz”, thotë Anxhela Peristeri në projektin e ri

26/04/2019

Anxhela Peristeri sapo ka lansuar projektin e saj të ri. Anxhela Peristeri ka publikuar projektin e ri me titull “Maraz”, të cilin e solli të ... Read More

Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi publikojnë baladën “Si ta pranoj”

26/04/2019

Fjolla Morina solli projektin e shumëpritur me titull "Si ta pranoj". Fjolla Morina sapo ka publikuar baladën me titull “Si ta pranoj”, të cilën e ... Read More

Dani publikon projektin “Gjysmë dashni”

20/04/2019

Dani sapo ka publikuar projektin e ri muzikor. Ramadan Krasniqi-Dani ka publikuar këngën e re me titull “Gjysmë dashni”, shkruan lajmi.net. Këtë projekt, ai e ... Read More

Rita pas publikimit të këngës së re: Është shumë e veçantë për mua

19/04/2019

Rita Ora sot publikoi projektin e ri në bashkëpunim me Kygon. Rita Ora ka publikuar këngën e re me titull “Carry On”, të cilën e ... Read More

“Dashnia ime”, thotë Sabri Fejzullahu në këngën e re

12/04/2019

Sabri Fejzullahu ka publikuar projektin e tij më të ri. Sabri Fejzullahu sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Dashnia ime”, shkruan lajmi.net. Kësaj ... Read More

Jennifer Lopez dhe French Montana publikojnë duetin “Medicine”

08/04/2019

Jennifer Lopez ka publikuar projektin e shumëpritur nga fansat. Jennifer Lopez publikoi projektin me titull “Medicine”, të cilin e solli në bashkëpunim me French Montanën, ... Read More

Elinel vjen me “Psimfoni”

07/04/2019

Elinel sapo ka publikuar projektin e tij të ri. Elinel ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Psimfoni, të cilit ia ka shoqëruar ... Read More

Posta lanëson pullat postare për katër heronjë

25/03/2019

Posta e Kosovës sot ka lëshuar në qarkullim emisionin e pullave postare me titull “Heronjtë: Idriz Seferi, Shaban Polluzha, Marie Shllaku dhe Ismail (Imer) Thaqi”, ... Read More

Miriami flet për këngën e Albanit që i kushtohet nënës së saj të ndjerë: Nuk e kam gjetur kurrë forcën t’i këndoj këto vargje

18/03/2019

Gjatë ditës së diel, Alban Skënderaj e publikoi këngën e re me titull “Plagë në gjysmëshpirt”, ndërsa përmes një njoftimi në rrjetet sociale kishte treguar ... Read More