Tag: titulli

Hellblade 2 konfirmohet për PC dhe Xbox Series

25/12/2019

Një zyrtar i Microsoftit ka konfirmuar se titulli Senua’s Saga: Hellblade 2 do të publikohet për PC dhe konzolën e ardhshme Xbox Series X, raporton ... Read More

Blick: Loredana rrezikon të njëjtin fat si reperi kosovar që ishte dëbuar nga Zvicra

11/05/2019

14:33 | 11 Maj 2019 14:33 | 11 Maj 2019 “Loredana rrezikon të ketë të njëjtin fat si Besko” është titulli i artikullit të ri ... Read More

“Çmenduri”: Titulli i Premierligës mund të vendoset me ndeshje direkte mes Liverpool dhe Man City

03/05/2019

“Çmenduri”: Titulli i Premierligës mund të vendoset me ndeshje direkte mes Liverpool dhe Man City Do të gabonim nëse themi se ky sezon nuk është ... Read More

Gënjeu se është e sëmurë për të shkuar në Maldive, Miss-it i merret titulli

22/03/2019

Mbretëreshës së bukurisë në Rusi i merret titulli, ajo është parë në Maldive pasi ka anuluar paraqitjet në evente të rëndësishme duke thënë se është ... Read More

Alban Skënderaj publikon baladën “Plagë në gjysmëshpirt”

17/03/2019

“Plagë në gjysmëshpirt” është titulli i këngës më të re të Alban Skënderajt, të cilën e ka publikuar në versionin audio. Vet kantautori qëndron prapa ... Read More

“Ma Jolie”, lansohet klipi i ri nga Gent Fatali

16/03/2019

“Ma Jolie” mban titulli kënga më e re e Gent Fatalit, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale. Kënga e re është realizim i ... Read More

Rina publikon prapaskena nga xhirimi i klipit “Ilegal”

09/03/2019

“Ilegal” është titulli i këngës më të fundit që e ka lansuar Rina Balaj, e cila është pëlqyer shumë nga fansat e saj. Me tekst ... Read More

Aurora lanson klipin e këngës “Sonte”

09/03/2019

“Sonte” është titulli i këngës më të re, të cilën e ka publikuar Aurora Zeka dhe e ka shoqëruar me videoklip. Duke qenë pjesë e ... Read More

Vajza e këngëtares Safete Mustafa, Elsa Hoti debuton në muzikë me këngën “Me ty”

04/03/2019

“Me ty” është titulli i këngës debutuese të Elsa Hotit në skenën muzikore shqiptare. Producenti i njohur, Nurteel, qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ... Read More

‘Chill me Arushën’ publikon klipin e ri

27/02/2019

“T’myti xhelozia” është titulli i këngës më të re, të cilën e ka publikuar reperi i njohur me emrin artistik Chill me Arushën. Kënga është ... Read More

Adelina Berisha shfaqet joshëse në klipin e këngës “Gabim i bukur”

25/02/2019

“Gabim i bukur” është titulli i këngës më të re të Adelina Berishës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Projekti është prodhim ... Read More

Ona vjen në bashkëpunim me S4MM

19/02/2019

“Për veti” është titulli i duetit më të ri, të cilin e kanë sjellë në bashkëpunim këngëtarja Ona dhe reperi S4MM. Kënga është përgatitur nga ... Read More