Tag: titullohet

Libri që do trazojë familjen presidenciale/ Shoqja e Melanie gati zbulimin e sekreteve

09/07/2020

Stephanie Winston Wolkoff, ish-shoqja e Melania Trump ka gati librin e saj që do të titullohet “Melania and me”, me sekrete për zonjën e parë ... Read More

Dj Khaled, Post Malone dhe Travis Scott bëhen bashkë për këngën e re

20/05/2019

16:38 | 20 Maj 2019 16:38 | 20 Maj 2019 ‘Celebrate’ titullohet projekti i sjellur nga reperët amerikan. Dj Khaled ka publikuar projektin e tij ... Read More

Ryva Kajtazi publikon projektin e ri

19/05/2019

20:47 | 19 Maj 2019 20:47 | 19 Maj 2019 ‘Santorini’ titullohet kënga e re nga Ryva. Sot këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi ka lansuar ... Read More

“Tung Tung” thotë Cyanide në këngën e re

12/05/2019

17:38 | 12 Maj 2019 17:38 | 12 Maj 2019 ‘Tung Tung’ titullohet projekti i ri Cyanide. Ditën e djeshme u paralajmërua se sot reperi ... Read More

Skerdi zbulon titullin e këngës së re

11/05/2019

17:58 | 11 Maj 2019 17:58 | 11 Maj 2019 ‘Uzi’ titullohet projekti i ri nga Skerdi që pritet të lansohet sëshpejti Skerdi është bërë ... Read More

Skivi tregon nëse i ka bërë ‘diss’ ndokujt në këngën e re “Panika”

20/04/2019

"Panika", titullohet kënga e fundit e Skivit. Reperi i njohur shqiptar, Skivi para pak ditëve solli projektin e ri muzikor të titulluar “Panika”, shkruan lajmi.net. ... Read More

Pëlqehet kënga e re “Hookah” nga Capital T

18/04/2019

"Hookah", titullohet kënga e re e publikuar nga Capital T. Reperi i njohur shqiptar, Capital T para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor “Hookah”, ... Read More

Dhurata Dora nesër lanson këngën e re

17/04/2019

"Zemër", titullohet kënga e re e Dhurata Dorës. Ky projekt do të publikohet nesër ku Dhurata vjen në bashkëpunim me reperin francez Soolking, shkruan lajmi.ner. ... Read More

Pëlqehet kënga “Amante” e Ghetto Geasyt

16/04/2019

"Amante", titullohet kënga më e re e reperit Ghetto Geasy. Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi para pak javësh publikoi këngën e re me klip ... Read More

Rona Nishliu rikthehet me projektin e ri “Mallëngjimi”

10/04/2019

Këngëtarja e njohur, Rona Nishliu, ka lansuar projektin e saj më të ri. “Mallëngjimi” titullohet kënga e saj e re, e cila është ripërpunim i ... Read More

Post Malone lanson videoklipin e ri “Wow”

21/03/2019

Hip hop ylli, Post Malone, ka publikuar projektin e ri të tij. “Wow” titullohet projekti i reperit të njohur botëror dhe vjen me videoklip të ... Read More

Mozzik në studio, publikon pjesë të këngës “Pinokio”

20/03/2019

Mozzik është në përgatitje të këngës së re, e cila do të titullohet “Pinokio”. Ky projekt muzikor është bashkëpunim me reperin gjerman me origjinë nga ... Read More