Tag: t’ju

Gabimet që duhet të shmangni kur lani xhinset

12/06/2019

Në këtë udhëzues do të përpiqemi t’ju japim disa këshilla të dobishme për të mbajtur gjallë ngjyrën e xhinseve, duke i dhënë atyre pamjen e ... Read More

5 arsye pse femrat janë shofere më të zonja se meshkujt!

31/05/2019

Mos u verboni djem, ne do t’ju japim 5 arsye të provuara për të përfunduar pranimin e këtij konstadimi. Vajzat duhet të jenë shoferët e ... Read More

Nga hudhra tek telefoni, sendet më të çuditshme që u janë gjetur femrave në organin gjenital

31/05/2019

Le t’ju paraqesim një listë të gjërave që nuk duhet të bëni gjatë këtij viti, duke marrë parasysh çmenduritë e 2017-ës, ku femrat bënw eksperimente ... Read More

Shenjat më të rrezikshme të horoskopit

25/05/2019

Horoskopi do t’ju zbulojë atë që gjithmonë keni dëshiruar ta dini. Cilat janë ato shenja të Zodiakut vërtet të rrezikshme për zemrën e brishtë të ... Read More

E dini pse flasim gjatë gjumit? Për këtë ka një shpjegim

18/05/2019

Ju ka ndodhur ndonjëherë t’ju thotë dikush që keni folur teksa keni qenë në gjumi, ose keni dëgjuar dikë të bëjë të njëjtën gjë? Të ... Read More

Probleme me peshën? Ja përse duhet të përtypni çamçakëz

17/05/2019

Përtypja e çamçakëzit nuk do t’ju ndihmojë me magji të humbisni kilogramë. Përtypja sigurisht që nuk djegë shumë kalori dhe nuk do të heqë kaloritë ... Read More

Përse Apple po kërkon përdoruesit t’ua dorëzojnë ‘iPhone’-t e përdorur për më shumë se 3 vite

10/05/2019

Apple ka lansuar një fushatë të re për t’ju bërë të tregtoni iPhone tuaj të vjetër me Apple, gjatë kohës që ju kaloni në një ... Read More

Ja si i përdorin shenjat e ndryshme rrjetet sociale

27/04/2019

Në qoftë se do t’ju kërkonim të përshkruani si e nisët ditën sot, gjëja e parë që prisni të lexoni janë përgjigje të tipit ”U ... Read More

Pikëllimi zgjat 240 herë më shumë se emocionet e tjera

18/04/2019

Jeni të pikëlluar? Mund t’ju duhen deri në pesë ditë për ta kthyer disponimin. Pikëllimi zgjat 240 herë më shumë se emocionet e tjera, pohon ... Read More

Bazuar në shenjën e horoskopit: Ç’përshtypje ke krijuar te të tjerët?

23/03/2019

Për çdo herë që shtroni një pyetje, horoskopi është aty për t’ju dhënë përgjigjen e tij. Nisur nga shenja juaj përkatëse e zodiakut, në këtë ... Read More

E dinë si t’ju bëjnë për vete: Në këtë shenjë horoskopi lindin mashtruesit më të mëdhenj

14/03/2019

Këta kameleonë shoqërorë do t’ju bindin që pikërisht janë ata shoqëria juaj e përsosur Fjala është për Ujorët, transmeton Telegrafi. Personat e lindur në këtë ... Read More

Frymëmarrja e drejtë bën çudira, mësoni se si mund ta përmirësoni (Video)

11/03/2019

Frymëmarrja e drejtë mund të ndikojë në shumë gjëra andaj mund t’ju relaksojë, t’ju përmirësojë përqendrimin dhe humorin Në vazhdim mund të shihni demonstrimin e ... Read More