Tag: tmerruar

Thaçi tregon pse u tmerrua në Berlin

20/05/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha se në Samitin e Berlinit ishte tmerruar pasi krerët evropianë nuk ishin koordinuar me Shtetet e Bashkuara të Amerikës ... Read More

Ardian Bujupi ‘tmerron’ ndjekësit në Instagram, shfaqet me kokë të gjakosur 

15/05/2019

19:15 | 15 Maj 2019 19:15 | 15 Maj 2019 Ardian Bujupi shfaqet i gjakosur në Instagram. Këngëtari Ardian Bujupi i ka ‘tmerruar’ ndjekësit e ... Read More

Krokodili hëngri qenin që ndodhej në breg, në prani të një grupi nxënësish (Video)

21/03/2019

Nxënësit dhe mësimdhënësi tyre shikonin të tmerruar, kur një krokodil gjigant doli prej një lumi në Queensland të Australisë dhe e hëngri një qen. Derisa ... Read More

Hipopotami, kafsha prej të cilës ikin “mbretërit” e xhunglës (Foto)

19/02/2019

Ky është momenti i pabesueshëm kur një hipopotam gjigant del nga uji duke tmerruar tre luanë të etur. Kafsha tejet nervoze lufton për të rifituar ... Read More

Luani bredh rrugëve të fshatit në Indi, banorët vrapojnë në të katër anët për t’i shpëtuar dhëmbëve të mprehtë (Video)

12/02/2019

Një luan ka tmerruar banorët e një fshati në Indi, ku është parë duke bredhur nëpër rrugët e lagjeve. Luani në videon e publikuar më ... Read More

Stafi i bankës u tmerruan nga gjarpri që ra prej tavanit, derisa po zhvillonin mbledhje (Video)

12/10/2018

Gjarpri që ra nga tavani i një banke në Guanxi të Kinës, i ka tmerruar stafin që po zhvillonin mbledhjen e përditshme. Ata po qëndronin ... Read More

Tigri i cirkut humbi kontrollin, stërvitësi e largoi me vështirësi nga frika e sulmit prej tigrave tjerë (Video)

25/09/2018

Shikuesit e një cirku që shfaqej në Chelyabinsk Oblast të Rusisë, mbetën të tmerruar kur një tigër humbi kontrollin dhe kishte dridhje të pandërprera. Nga ... Read More

Një person dëmton të gjitha varret në Llapashticë

14/09/2018

Banorët e Llapashticës së Poshtme sot janë tmerruar nga ajo çka kanë parë te varrezat e fshatit. Të gjithë gurët e varreve janë thyer nga ... Read More

Motoçiklisti ndaloi i tmerruar, kur poshtë ulëses i doli një kobra (Video)

10/07/2018

Një motoçiklist që po udhëtonte nëpër Indi, u tmerruar kur poshtë ulëses i doli një kobra e rrezikshme. Ende nuk dihet se sa gjatë ka ... Read More

Pamjet bizare e shfaqin ‘fantazmën’ që e shikon fëmijën në biçikletë (Video)

13/06/2018

Louise Lenton ka mbetur e tmerruar, kur pa në video një ‘fantazmë’ që po e shikonte të birin e saj, teksa ngiste biçikletën në një ... Read More

Vajza e Ryan Reynolds ishte tmerruar nga dukja e aktorit në xhirimet e “Deadpool 2”

16/05/2018

Ryan Reynolds ka thënë se dukja e tij në xhirimet e “Deadpool 2” e ka tmerruar vajzën e tij të vogël. Aktori ka treguar se ... Read More