Tag: Toni

Ish sulmuesi i njohur zbulon destinacionin e ardhshëm të Pep Guardiolas

04/06/2019

18:13 | 06/04/2019 Ish-sulmuesi i Bayern Munichut, Luca Toni, është i bindur se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, përfundimisht do të merr drejtimin e ... Read More

“Pep Guardiola, trajner në Serie A”

27/04/2019

Ish sulmuesi i Kombëtares së Italisë dhe disa skuadrave evropiane, Luca Toni, ka thënë se Pep Guardiola do të jetë trajner në Serie A një ... Read More

Kroos hedh poshtë zërat për largimin e tij nga Real Madrid

12/04/2019

Mesfushori gjerman, Toni Kroos, ka hedhur poshtë mundësinë se ai mund të largohet nga Real Madrid në fund të këtij edicioni. Shumë zëra kanë larguar ... Read More

Lojtari që ndihmoi në sukseset historike po mendon largimin nga Real Madrid

12/04/2019

Toni Kroos mund të jetë në mesin e yjeve të mëdha që do të largohen nga Real Madrid këtë verë. Mesfushori i Real Madridit, Toni ... Read More

Përgjimet, tensioni i Jakimovskit anuloi gjyqin

03/04/2019

S A 2019-04-03T14:52:11+02:00 Tension i lartë i gjakut i ish-shefit të kabinetit të Sasho Mijalkovit, Toni Jakimovski, i akuzuar në rastin e përgjimeve të paligjshme, ... Read More

Kroos mund të kalojë në PSG për 80 milion euro

25/03/2019

Duket se kjo verë do të jetë vendimtare për të ardhmen e mesfushorit gjerman Toni Kroos, i cili është në kërkim të një sfide të ... Read More

Paraburgim prej 30 ditëve për Toni Jakimovskin

14/03/2019

14 Mars 2019 / 20:22 Gjykata vendosi 30 ditë paraburgim për Toni Jakimovskit, ish-shefin e kabinetit të Shasho Mijallkovit dhe për Stevo Manxhovskin, i cili ... Read More

MPB-ja flet për incidentin e djeshëm në Shutkë (video)

29/01/2019

Zëdhënësi i MPB-së Toni Angelovski në një deklaratë për Alsat flet për incidentin e djeshëm të ndodhur në lagjen e Shutkës me ç’rastë mbetën të ... Read More

Modric dëshiron ende Interin, Perezi do të kundërpërgjigjet me Icardin

08/01/2019

Raportohet se Interi ka kthyer interesimin për Luka Modricin dhe Toni Kroosin, teksa Real Madridi për Mauro Icardin. Sipas Corriere dello Sport dhe Gazzetta dello ... Read More

Të këqijat nuk ndalen për Real Madridin, lëndohet Toni Kroos

07/01/2019

Toni Kroos ka pësuar një tjetër lëndim në humbjen kundër Real Sociedad dhe gjermani mund të mbetet mbi dy javë jashtë. Lëndimi është i shkallës ... Read More

Sasho Mijalkov: Nuk jam fajtor

28/06/2018

28 June 2018 / 14:03 Sasho Mijalkov, Nebojsa Stojkovic dhe Toni Jakimovski, të gjithë të akuzuarit në rastin “Thesari” thanë se nuk ndihen fajtor për ... Read More

“TNT”, kërkohet ndryshimi i gjykatësve

05/04/2018

5 April 2018 / 18:32 Nikola Gruevski, Mile Janakieski, Toni Trajkovski dhe katër të pandehurit e tjerë për prishjen e Kozmosit kanë kërkuar që të ... Read More