Tag: tragjik

Aksident tragjik në Itali, humbin jetën dy shqiptarë

07/04/2019

Një aksident tragjik iu ka marrë jetën dy emigrantëve shqiptarë, në autostradën A14, në dalje mes Bitonto dhe Molfetta. Krahas tyre edhe një person tjetër ... Read More

E afërmja e Sylvester Stallone digjet e gjallë në veturë

26/03/2019

Kushërira e ylli të Hollywood, Sylvester Stallone ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.Viktoria Kravchenko ishte pasagjere në një BMW, që u ... Read More

Nderohen viktimat e aksidentit në Duhël

17/03/2019

Në shenjë kujtimi për humbjen e dy të rinjve lipjanas në aksidentin tragjik, sonte në sheshin ‘Adem Jashari’ në Lipjan u ndezën qirinj. Me vendim ... Read More

Arrestohen dy persona për aksidentin në Gjilan

07/03/2019

Policia në Gjilan kanë arrestuar dy persona, pas aksidentit tragjik që ndodhi në qendër të këtij qytetit, ku si pasojë mbeti i vdekur një person ... Read More

Piers Morgan: Kylie Jenner nuk është një miliardere e vetë-prodhuar, ajo përfiton falë videos pornografike të motrës së saj

06/03/2019

“Çfarë reflektimi tragjik në shoqërinë tonë të cekët sociale?” – kështu e nis shkrimin e tij gazetari i famshëm anglez Piers Morgan, i cili i ... Read More

Aksidenti, dy të lënduar vazhdojnë të jenë në rrezik për jetë

25/02/2019

25 Shkurt 2019 / 11:24 Dy të lënduar në aksidentin tragjik në Llaskarcë vazhdojnë të jenë në gjendje kritike dhe po luftojnë për jetë, ndërsa ... Read More

Aksidenti, disa të lënduar mbeten në gjendje të rëndë

15/02/2019

15 Shkurt 2019 / 16:23 Disa nga të lënduarit në aksidentin tragjik mbeten në gjendje kritike ndërkaq 6 persona gjendja shëndetësore e të cilëve është ... Read More

Hetimi për aksidentin në Llaskarcë zhvillohet në dy pista

15/02/2019

15 Shkurt 2019 / 11:33 Alsat jozyrtarisht mëson se hetimi për aksidentin tragjik të 13 shkurtit në rrugën Shkup-Tetovë po zhvillohet në dy pista. E ... Read More

Largimi i autobusit nga vendi i ngjarjes

14/02/2019

14 Shkurt 2019 / 17:30 Ka përfunduar hetimi në vendin tragjik ku ka ndodhur aksidenti i mbrëmshëm mbrëmë në fshatin Llaskarcë, ku kanë humbur jetën ... Read More

Zbulohet identiteti i viktimave

14/02/2019

14 Shkurt 2019 / 17:14 Ka mbërritur në 15 numri i viktimave nga aksidenti tragjik ndërkohë që 7 persona mbeten në gjendje të rëndë. Tashmë ... Read More

Ka arritur vinçi në Llaskarcë, autobusi po dërgohet për ekspertizë

14/02/2019

14 Shkurt 2019 / 14:29 Ka përfunduar hetimi në vendin tragjik ku ka ndodhur aksidenti i mbrëmshëm mbrëmë në fshatin Llaskarcë, ku kanë humbur jetën ... Read More

Pritet të arrijë vinçi që të largohet autobusi i cili pësoi aksident në fshatin Llaskarcë

14/02/2019

14 Shkurt 2019 / 14:14 Ka përfunduar hetimi në vendin tragjik ku ka ndodhur aksidenti i mbrëmshëm mbrëmë në fshatin Llaskarcë, ku kanë humbur jetën ... Read More