Tag: trajnerin

Masat anti-Covid dhe problemet fizike, ndryshon sërish lista e kombëtares

05/10/2020

Masat anti-Covid që aplikojnë shtetet e ndryshme dhe problemet fizike kanë detyruar trajnerin e kombëtares Edi Reja të bëjë të tjera ndryshime në listën e ... Read More

Ronaldo kujton kohën te Interi: Kishim ekip të mrekullueshëm

13/10/2019

Ronaldo ka thënë se asnjëherë nuk është parë me trajnerin Hecter Cuper, por lëndimet kanë bërë që të mos mundet të luaj. “Te Interi kishim ... Read More

Formacioni i frikshëm i Juventusit për sezonin e ardhshëm

27/06/2019

13:03 | 06/27/2019 Juventus do ta nisë sezonin e ri 2019/20 me trajnerin e ri Maurizio Sarri. Me ardhjen e trajnerit të ri nënkuptohet se ... Read More

Guardiola tek Juventus? Flet anëtari i bordit të Man City

23/05/2019

19:29 | 23 Maj 2019 19:29 | 23 Maj 2019 Zëra të shumtë po e qojnë trajnerin e Manchester City, Pep Guardiola, drejt skuadrës së ... Read More

“ESPN”: Shkarkohet Valverde, Barcelona gjen trajnerin e ri

09/05/2019

9:58 | 9 Maj 2019 09:58 | 9 Maj 2019 “ESPN” raporton se Barcelona ka identifikuar trajnerin e ri. Barcelona ka vendosur ta shkarkojë trajnerin ... Read More

Klopp: Për mua, Messi është më i miri

30/04/2019

Për trajnerin e Liverpool, Jurgen Klopp, Lionel Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Gjermani, do të ketë një sfidë aspak të ... Read More

“Gazzetta dello Sport” zbulon emrin e trajnerit të ri të Milanit

30/04/2019

Milan kërkon trajnerin e një skuadre rivale nga Serie A. Gian Piero Gasperini është shfaqur si kandidat i ri për postin e trajnerit të Milanit ... Read More

Gjigantët e Ligue 1 vihen pas Wenger

28/04/2019

Ish trajneri i Arsenal, Arsene Wenger, mund të kthehet në punën e trajnerin qysh në fund të këtij sezoni. Skuadrat e Lyon dhe Paris Saint ... Read More

Seedorf ka një këshillë për Zidane

21/04/2019

Clarence Seedorf ka dhënë një këshillë për trajnerin e Real Madrid, Zinedine Zidane. Kampionët në fuqi të Ligës së Kampionëve kanë luajtur një sezon të ... Read More

Cana jep mendimin e tij për trajnerin e ri të Shqipërisë

19/04/2019

Kapitenin legjendar i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, ka komentuar trajnerin e kuqezinjve, Edy Reja. Kombëtarja Shqiptare gjatë kësaj jave ka zyrtarizuar në stol italianin 73 ... Read More

NBA: Lakers ndajnë rrugët me trajnerin Walton

12/04/2019

Skuadra e Los Angeles Lakers ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin e deritanishëm, Luke Walton. Lakers të udhëhequr nga Walton në pankinë dhe LeBron James në ... Read More

Acarohen raportet mes Pogbas dhe Solskjaer

11/04/2019

Paul Pogba nuk i ka raporte të mira me trajnerin e Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer. Paul Pogba në fund të vitit të kaluar kishte ... Read More