Tag: transferimeve

Gjitha transferimet e skuadrave të Premierligës

24/07/2019

Tashmë, disa prej tyre kanë kryer një numër të madh të transferimeve, të cilat mund t’i shikoni në pjesën e mëposhtme: Arsenal Blerjet Gabriel Martinelli ... Read More

Mbappe apo Neymar? Vendosin tifozët e Real Madrid

22/05/2019

22:25 | 05/22/2019 Real Madrid është pjesë e shumë spekulimeve në tregun e transferimeve për sezonin 2019/2020. Emra të mëdhenj janë duke u lidhur drejtpërdrejtë ... Read More

Real Madrid po e ‘blindon’ super lojtarin

25/04/2019

Përveç transferimeve, Real Madrid po mendon t’i blindojë edhe disa lojtarë të skuadrës. Real Madrid është duke i përgatitur kontrata të reja për disa lojtarë ... Read More

Pas dënimit nga FIFA, Chelsea merr lajmin e madh

18/04/2019

Chelsea është dënuar me dy afate të transferimeve të lojtarëve nga FIFA. Chelsea u dënua nga FIFA për shkak të shkeljes së rregullave të transferimeve ... Read More

Juventus, mësohet koha e largimit të Ronaldos

18/04/2019

Eliminimi i Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nuk do të ketë pasoja në tregun e transferimeve për Cristiano Ronaldon. ‘Zonja e Vjetër’ nuk ... Read More

Problemet e bizneseve me transaksionet bankare, OAK adreson te Policia

13/03/2019

Problemet e bizneseve që kanë të bëjnë me vjedhjet, grabitjet, vjedhjet kibernetike gjatë transferimeve ndërkombëtare qoftë me pagesën e faturave dhe mos liferimin e mallit ... Read More

Guardiola konfirmon se City po shikon tre apo katër futbollistë të rinj për t’i transferuar në verë

02/03/2019

Pep Guardiola ka thënë se Manchester City po kërkon të forcohet në tre ose katër pozicione në afatin e transferimeve të verës. Kampioni aktual i ... Read More

Unitedi ka identifikuar tri objektiva gjatë verës

28/02/2019

Manchester Unitedi ka identifikuar objektivat e tyre për afatin kalimtar të transferimeve të verës, ku dy janë mbrojtës dhe një mesfushor. Djajtë e Kuq do ... Read More

Emery: Liverpooli ka politikë ideale transferuese

02/02/2019

Bosi i Arsenalit, Unai Emery, është plot lëvdata për politikën e transferimeve të Liverpoolit. Emery ka këmbëngulur se liderët aktual të Ligës Premier shërbejnë si ... Read More

Drejtori i Barçës nuk përjashton blerje të reja te katalunasit gjatë janarit

28/01/2019

Jemi katër ditë nga larg mbylljes së tregut të transferimeve dhe Barcelona në këtë afat kalimtar ka bërë disa lëvizje. Por, drejtori i Barçës, Guillermo ... Read More

Drejtori sportiv i Juventusit harron në restorant strategjinë e transferimeve të klubit, mediet ia zbulojnë emrat dhe çmimet   

27/01/2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici thuhet se ka harruar shënimet e strategjisë së transferimeve të klubit në një restorant. Gjatë kësaj fundjave thuhet se ... Read More

Modric ia mbyll dyert Interit: Jam i lumtur te Reali, dua të qëndroj më gjatë

20/01/2019

Objektivi i transferimeve të Interit, Luka Modric ka mohuar thashethemet e fundit, duke thënë se dëshiron të qëndrojë më gjatë te Real Madridi. Fituesi i ... Read More