Tag: transferohet

Legjenda e Barcelonës: Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid

29/08/2019

13:51 | 08/29/2019 Ish ylli i Barcelonës, Rivaldo mendon se Neymar nuk do të transferohet te Real Madrid, sepse ai beson se bashkatdhetarit të tij ... Read More

‘Godet’ Man Utd, transferon yllin e Barcelonës

27/06/2019

22:09 | 06/27/2019 Mbrojtësi i krahut të djathtë, Wan-Bissaka, nuk do të jetë mbrojtësi i vetëm që do të transferohet nga Manchester United. ‘Djajtë e ... Read More

Faqja zyrtare e Barcës aksidentalisht zbulon transferimin e yllit të futbollit

15/05/2019

20:25 | 15 Maj 2019 20:25 | 15 Maj 2019 Faqja zyrtare e Barcelonës ka zbuluar aksidentalit se Alexandre Lacazette do të transferohet në ‘Camp ... Read More

Mata në Serie A, transferim gratis

29/04/2019

Juan Mata ka vendosur të largohet nga Manchester United dhe mund të transferohet në Serie A. Juan Mata ka vendosur të largohet nga Manchester United. ... Read More

Ylli i madh e do kalimin te PSG

28/04/2019

PSG e ka në dorë transferimin e lojtari tejet të njohur. Mamadou Sakho është i gatshëm që të transferohet te PSG-ja. Mbrojtësi francez aktualisht luan ... Read More

Zbulohet paga e Hazard te Real Madrid

25/04/2019

Transferimi i Eden Hazard te Real Madrid është punë e kryer. Eden Hazard do të transferohet te Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Ylli ... Read More

Higuain tregon nëse Hazard po kalon te Real Madrid

09/04/2019

Gonzalo Higuain ka bërë me dije se Eden Hazard po transferohet te Real Madrid. Sulmuesi i Chelseas, Gonzalo Higuain, ka thënë se Eden Hazar dduket ... Read More

Gjimshiti përfundimisht nuk do t’i bashkohet Besiktasit, mbrojtësi shqiptar do ta vazhdoj kontratën me Atalantën

26/01/2019

Berat Gjimshiti nuk do të transferohet tek gjiganti turk Besiktas. Kampioni i shumëfishtë i Turqisë e kishte kërkuar me ngulm lojtarin, por në fund nuk ... Read More

Ramsey preferon transferimin te Juventusi

30/12/2018

Aaron Ramsey thuhet se preferon të transferohet te kampioni i Serie A, Juventusi. Ramsey është jashtë kontratës në fund të sezonit 2018/19 dhe pritet të ... Read More

Guendouzi: Francezët vendimtar në transferimin tim te Arsenali

10/12/2018

Matteo Guendouzi ka treguar sërish arsyen pse vendosi që të transferohet gjatë verës te Arsenali. Mesfushori është vlerësuar si një zbulim në Ligën Premier, kur ... Read More

Isco kërkon të transferohet te City

04/12/2018

Mesfushori i Real Madridit, Isco dëshiron të transferohet te Manchester City. Kjo është sipas drejtorit kryesor Okdiario Eduardo Inda, i cili duke folur në El ... Read More

Barcelona ka të drejtën të nënshkruajë me Saulin nëse largohet nga Atletico

13/09/2018

Saul Niguez mund të transferohet te Barcelona nëse vendos të largohet nga Atletico Madridi ose nëse klubi kryeqytetas vendos ta largojë atë. Nëse Atletico ndonjëherë ... Read More