Tag: transformojë

Një ushtrim i thjeshtë që mund të ju ndihmojë të keni stomak të sheshtë

10/07/2019

Këto ushtrime të thjeshta, por të efektshme, thuhet se është në gjendje të transformojë trupin tuaj, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline. Bright Side ka krijuar një ... Read More

Qytetarët dhe institucionet në Kosovë të rrezikuara nga keqpërdorimi i sistemit të të dhënave

31/01/2019

Zhvillimi i hovshëm i epokës digjitale ka bërë që të transformojë jetën e njerëzimit dhe të shtojë numrin e përdoruesve të internetit, epokë e cila ... Read More

Anijen 100 vite të vjetër e shndërruan në shtëpi (Foto)

23/01/2019

Një çift ka arritur që anijen 100-vjeçare ta transformojë në një shtëpi të “përkryer” për të jetuar. Gina dhe John Dutton i kishin kaluar tre ... Read More

Dhërmiu, destinacioni ndër më të kërkuarit pas ndërtimit të shëtitores së re

18/12/2018

Në Dhërmi, fshatin me një bukuri madhështore pranë Jonit, po ndërtohet shëtitorja që do ta transformojë plazhin e Dhërmiut në destinacion akoma më të kërkuar ... Read More

Transformimi mbresëlënës i burrit nga Uellsi, masën yndyrore arriti ta shndërroi në muskuj (Foto)

13/08/2018

Një baba ka zbuluar metodën se si kishte arritur ta transformojë trupin, pasi për gjashtë muaj kishte shtuar në peshë dhe atë hiq më pak ... Read More

Daft Punk ‘tribute official show’ vjen në Kosove – Beerfest 8

23/07/2018

Beerfest Kosova në edicionin e tetë do të transformojë të gjithë Parkingun prapa Pallatit te Rinise, duke krijuar shtande impozante dhe vizualisht të mrekullueshme të ... Read More