Tag: treg

E keni provuar ndonjehere kete kure me 40 kokrra arra te gjelberta? Provojeni sepse keto 2 organe do t’iu falenderojne

02/07/2020

Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. AgroWeb ju tregon se kur bashkoni arrat ... Read More

Barcelona vendos Antoine Griezmann në merkato dhe do ta shesë këtë verë

22/03/2020

Barcelona e ka hedhur në treg Antoine Griezmann dhe do të përpiqet ta shesë këtë verë. Vetëm disa muaj më parë, në fund të vitit, ... Read More

Ushqimet që duhet ti keni në tavolinë gjatë stinës së vjeshtës

21/11/2019

Vjeshta ka mbërritur e rrjedhimisht edhe produktet ushqimore që gjejmë në dyqan, veçanërisht në treg kanë ndryshuar.Këto që do të shikoni më poshtë janë ushqimet ... Read More

‘Barbie’ vë në treg kukullën e re në karrige me rrota

07/11/2019

Krijuesit e Barbie kanë lëshuar në treg një ‘Barbie’ në një karrige me rrota, duke e dërguar kështu në një nivel tjetër diversitetin. Po ashtu ... Read More

Rikthehen telefonët Nokia me kapakë dhe me 4G

06/09/2019

HMD Global, kompania finlandeze e cila prodhon telefonë Nokia, do të risjellë në treg një telefon me kapakë të cilët për herë të parë janë ... Read More

Muajin e ardhshëm del në shitje telefoni i parë 5G nga Huawei

30/07/2019

Kompania do të lansoj në treg telefonin e parë 5G muajin e ardhshëm Huawei Mate 20 X tashmë ka bërë debutimin në Mbretërinë e Bashkuar ... Read More

Fotografi të shtëpisë më të shtrenjtë në shitje në Paris

29/06/2019

Një rezidencë masive pranë Kullës Eiffel në Paris është në treg për 250 milionë euro, ose rreth 280 milionë dollarë. Kjo, sipas mediave të huaja, ... Read More

Sony mund të jetë duke zhvilluar telefonin e tyre të palosshëm

30/05/2019

Edhe pse ende nuk ka telefona të palosshëm në dispozicion në treg, pothuajse çdo prodhues ka një telefon të palosshëm që thuhet apo konfirmohet të ... Read More

S10, smartfoni më i mirë i 2019-ës

27/04/2019

Pas pritjes shumë të mirë që ju bë S9-ës vitin e kaluar, Samsung vendosi te nxirrte në treg një smartfon edhe më të fuqishëm për ... Read More

Rritet çmimi i pemëve dhe i perimeve

21/10/2018

21 Tetor 2018 / 14:29 Rritet çmimi i pemëve dhe perimeve në treg. Sipas të dhënave të Entit Shtetëror për Statistikë, për dallim nga viti ... Read More

Lodrat e fëmijëve, 70% me mbetje toksike

09/10/2018

9 Tetor 2018 / 16:23 70 për qind e lodrave në treg janë me mbetje helmuese. Kështu tregojnë të dhënat e analizës së kryer nga ... Read More

Lodrat e fëmijëve, me përbërje të dyshimtë

09/10/2018

9 Tetor 2018 / 15:16 70 për qind e lodrave në treg janë me mbetje helmuese. Kështu tregojnë të dhënat e analizës së kryer nga ... Read More