Tag: tregon

Vajza e Mark Frrokut nis shkollën, Rudina Dembacaj e uron publikisht

14/09/2020

Rudina Dembacaj me anë të postimeve në rrjetet sociale, tregon se është shumë e dashuruar me partnerin e saj Mark Frrokun dhe ka një marrëdhënie ... Read More

Ja çfarë tregon vija e zemrës për jetën tuaj

17/06/2020

Për ta kuptuar se çfarë tregon vija e zemrës në dorën tuja për lidhjet në jetë dhe eksperiencat në dashuri, ju duhet të krahasoni vijën ... Read More

“Nëntori i dytë”, ja pse u hoq pjesa kur Isa Boletini luftonte me serbët

15/06/2020

Eriona Vyshka, specialiste në Arkivin Qendror të Filmit tregon mbi kërkimet për të gjetur pjesën e censuruar nga filmi “Nëntori i dytë” të cilën regjisori ... Read More

Edukatorja ia merrë jetën me jastëk 1-vjeçarjes në çerdhe

05/06/2020

Një video e tme, rr, shme tregon se si një eduktatore e çerdhes li, dhi një jastëk në fy, tyrën e një vajze njëvjeçare – ... Read More

Foshnja nuk pushonte së qari, edukatorja i lidh jastëkun. Humb jetën 1-vjeçarja

05/06/2020

Një video e tme, rrshme tregon se si një eduktatore e çerdhes lidhi një jastëk në fytyrën e një vajze njëvjeçare – duke bërë që ... Read More

Sa lehtë dhe shpejtë mund të përhapet koronavirusi brenda një aeroplani me pasagjerë

29/05/2020

Një video e publikuar më poshtë tregon se sa larg mund të mbërrijnë spërkalat që përhapen brenda aeroplanit, e në veçanti tek personat që nuk ... Read More

Video e rrallë pak pas ngjarjes në Hiroshima dhe Nagasaki

16/05/2020

Video e rrallë e incizuar nga rusët që tregon shkatë.rrimin e Hiroshimas dhe Nagasakit, pak pas shpërth.imit të bo.mbës atomike të lëshuar nga SHBA-të në ... Read More

Armina Mevlani flet për marrëdhënien me kunatën dhe historitë përpara njohjes me Shkëlzen Berishën

10/05/2020

Armina Mevlani flet për jetën e saj private para se të njihej me Shkëlzenin, tregon pse nuk donte të kishte të dashur Bloggerja e njohur, ... Read More

Gjithçka nuk duhet të bëni kur keni temperaturë të lartë

07/05/2020

Temperatura e lartë mbi 37°C tregon gjithnjë që në organizmin e njeriut ka diçka që nuk shkon. Së fundmi, në listën e problemeve të ndryshme ... Read More

10 shenja që tregojnë se zemra është e dobësuar

18/03/2020

Dobësimi i zemrës më së vështiri zbulohet, prandaj dëgjoni mirë çfarë ju tregon trupi Dobësimi i zemrës është lidhur me njerëzit e moshës së shtyrë, ... Read More

La punën në bankë për të shitur vezë dhe domate në fshat, po e quajnë të çmendur

23/02/2020

Kjo është një nga ato histori, që tregon se zgjedhjet më të mira janë aty nga nuk ta pret mendja. Gurkan Altın, 30-vjeçar turk, bënte ... Read More

Largimi i Icardit nga Italia/ Wanda Nara: Ne femrat kemi shqisën e gjashtë…

06/01/2020

Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së Mauri Ikardi ,Uanda Nara tregon prapaskenat e largimit të futbollisti argjentinas nga Interi drejt kryeqytetit francez. Në një ... Read More