Tag: tregua

Boksieri e puthi gazetaren, pëson dënim shumë të rëndë

15/05/2019

13:24 | 15 Maj 2019 13:24 | 15 Maj 2019 Kubrat Pulev u tregua i ‘guximshëm’ kur puthi një gazetare pas meçit, por duket se ... Read More

Skena që rrallë shikohen në futboll: Kepa refuzon të zëvendësohet, Sarri acarohet nga sjella e spanjollit

24/02/2019

Manchester City u tregua më i saktë në penallti dhe kështu fitoi në finale të EFL Cup ndaj Chelseat. Kjo ndeshje do të mbahet mend ... Read More

Lazio eliminon Interin falë heroizmave të Strakoshës në penalti, përballet me Milanin në gjysmëfinale të Kupës

01/02/2019

Lazio ka eliminuar Interin në mes të Giuseppe Meazzas pas trillerit të penaltive ku heroik u tregua Thomas Strakosha me dy penalti të ndalura. Koha ... Read More

Rama-pedagogëve: Mos më detyroni të bashkohem me studentët kundër jush!

18/01/2019

Kryeministri Edi Rama u tregua i ashpër sot me pedagogët duke i bërë përgjegjës për plagjiaturat në doktoraturat dhe punimet shkencore. Gjatë diskutimit për Paktin ... Read More

Icardi: Ishte një pikë e bukur

07/11/2018

Mauro Icardi edhe një herë u tregua hero i Interit, këtë herë në barazimit 1-1 ndaj Barcelonës në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. ... Read More

Dana White futet në mes Jon Jonesit dhe Gustafssonit që përplasja e tyre fizike mos të eskalonte më shumë

04/11/2018

Mes Jon Jones dhe Alexander Gustafsson nuk ka dashuri. Kjo më së miri u tregua pas konferencës për media në UFC 232 mes dyshes. Teksa ... Read More

Ramos tërthorazi e pranon se do të shkarkohet Lopetegui

29/10/2018

Real Madrid ka pësuar humbje të rëndë në El Clasico. Barcelona u tregua shumë e mirë se mbretërit në Nou Camp duke e mposhtur me ... Read More

Notat e lojtarëve: Young Boys 0-3 Manchester United, shkëlqen Pogba

20/09/2018

Manchester Unitedi u tregua bindës në udhëtimin e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve në Bernë, ku triumfoi kundër Young Boys. Nota mesatare ... Read More

Chelsea fillon stërvitjet para sezonale me Conten, por Blutë nuk e përmendin fare në faqen zyrtare   

07/07/2018

Situatë e çuditshme u tregua sot (e shtunë) te Chelsea nga fakti që Antonio Conte ishte në stërvitjet para-sezonale, por asnjëherë nuk u përmend apo ... Read More