Tag: tronditëse

Piu cigare për 30 vjet rresht, doktorët shokohen nga mushkëritë e pacientit

21/11/2019

Janë publikuar pamjet tronditëse ku tregojnë mushkëritë e nxira nga katrani të një duhanpirësi.Në vend që të kishin ngjyrë rozë të shëndetshme, mushkëritë kishin ngjyrë ... Read More

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë “si qymyr” të duhanpirësit 52-vjeçar, që piu një pako në ditë për 30 vjet

19/11/2019

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet.Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e ... Read More

Dymbëdhjetë simptomat e kancerit që i injorojmë

05/11/2019

Pasi që kanceri është shkaku i dytë më i zakonshëm i vdekshmërisë në botë, është tronditëse që edhe sot shumë njerëz jetojnë pa diagnostikim dhe ... Read More

Shekerinska: Skena tronditëse në Paris, çfarë tragjedie!

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T22:40:38+02:00 Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska e konsideroi skena tronditëse të shohësh zjarrin e madh që po shkatërron sot katedralen emblematike të Notrë Dam ... Read More

Thaçi: Abuzimi me nxënësen e mitur, një prej ndodhive më tronditëse në Kosovën e pasluftës

06/02/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka cilësuar si një prej ndodhive më tronditëse në Kosovë, abuzimin seksual me të miturën në Drenas. Në një ... Read More

Gjyqtari merr 500 euro ryshfet dhe favore seksuale për t’ia mundësuar nënës së divorcuar kujdestarinë e vajzës (video)

09/01/2019

Një histori tronditëse publikohet në emisionin “Stop”. Gazetarët e programit kanë marrë rrëfimin e një nëne, e cila u përball me kërkesën e gjyqtarit për ... Read More