Tag: tronditi

Brovina e kishte publikuar edhe para shtatë vitesh të njëjtën foto

17/05/2019

Deputetja Flora Brovina tronditi Kosovën me publikimin e një fotografie, me të cilën pretendohej se po shfaqej një grua shqiptare duke u dhunuar nga tre ... Read More

Gazetarët e BBC-së kujtojnë luftën në Kosovë dhe ndërhyrjen e NATO-s (Video)

25/03/2019

Lufta në Kosovë pa dyshim që tronditi mbarë botën, duke bërë kështu që Shtetet e Bashkuara me aleatët e saj të ndërhyjnë për të ndalur ... Read More

E moshuara që vrau me thikë shtatëvjeçarin nga Kosova është me “probleme mendore”

22/03/2019

Një krim mizor ku një shtatëvjeçar u gjet i therur me thikë tronditi Baselin dhe të gjithë Zvicrën të enjten. Sipas mediave zvicerane, përcjell Telegrafi, ... Read More

Vetë dorëzohet në polici i dyshuari kryesor për vrasjen e 34 vjeçarit në Prishtinë

28/02/2019

Vrasja e 34 vjeçarit, Abid Jashari dje në Prishtinë, tronditi opinionin. Lidhur me këtë vrasje Policia e Kosovës ka dhënë detaje tjera. Lexo po ashtu: ... Read More

Dosja e plotë e 13 vjeçares që u përdhunua nga i dashuri dhe shokët e klasës, historia nisi në Instagram

07/02/2019

Është publikuar ditën e sotme dosja e plotë e ngjarjes së rëndë që tronditi opinion publik në vend gjatë ditëve të fundit. Në dosje bëhen ... Read More

Vrasje e trefishtë në Dibër, akoma nuk dihet motivi

27/08/2018

27 August 2018 / 15:47 Viktimat e vrasjes makabër që tronditi Dibrën janë bashkëshortët Pocesta, Nazmija 53 vjeçe, Amiti 54 vjeçar si dhe e bija ... Read More

“Zombie Boy” nuk ka kryer vetëvrasje, thotë familja e modelit

07/08/2018

Lajmi që Rick Genest, i njohur më mirë si ” Zombie Boy”, ka bërë vetëvrasje, ka tronditi publikun dhe fansat e tij. Ai ishte i ... Read More

Cousins prezantohet te Warriors: Erdha për të fituar titullin

22/07/2018

Një javë më parë Golden State Warriors tronditi merkaton në SHBA duke nënshkruar me DeMarcus Cousins. Skuadra nga Oakland do të ketë një pesëshe titullare ... Read More

Vrasja e dyfishtë në Shkodër, ende nuk dihen autorët

16/07/2018

10 persona janë ndaluar nga Policia e Shkodrës në lidhje me vrasjen e dyfishtë që tronditi qytetin një ditë më parë. Policia ka sekuestruar kamerat ... Read More

Ky është 31-vjeçari që vrau 19 vjeçaren (Foto)

08/06/2018

Është zbuluar fotoja e 31-vjeçarit Xhaferr Mata, që tronditi Tiranën në mëngjesin e së premtes, pasi qëlloi për vdekje 19-vjeçaren Xhuljeta Çuni, dhe më pas ... Read More

Pritet me duartrokitje në gjykatë shqiptari që vrau babanë pedofil: Të lumtë, jemi me ty! (Video)

03/06/2018

Disa ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Greqinë, pasi një djalë 26-vjeçar nga Shqipëria pranoi se kishte vrarë babanë e tij. Sot i ... Read More

Lushnje, tritol në një makinë gjatë natës

06/05/2018

Një shpërthim me lëndë plasëse tronditi pas mesnate qytetin e Lushnjes. Ngjarja ndodhi në lagjen 18 Tetori rreth orës 02:20 ku një sasi lënde plasëse ... Read More