Tag: turp

Tifozja e Juventusit ‘pushton’ Instagramin e zhveshur

18/04/2019

Një tifoze e Juventusit ka hequr sytjenat dhe foton e ka publikuar pa turp në Instagram. Modelja dhe fashion-blogerja Valentina Fradergara ka “pushtuar” sërish rrjetet ... Read More

Fotografia e elefantit që po pëlqehet në masë të madhe, u mundua t’i fshihet objektivit të aparatit duke u fshehur prapa shkurreve

28/01/2019

Një elefant duke se i vinte turp të pozonte para objektivit të aparatit, pasi është fotografuar duke u fshehur pas shkurreve – por pa sukses ... Read More

Haradinaj: Është turp për të gjithë deputetët që e kanë votuar themelimin e Gjykatës Speciale (Video)

12/12/2018

Nasim Haradinaj nga OVL UÇK, ka thënë se është turp për të gjithë deputetët e Kuvendit të Kosovës që e kanë votuar themelimin e Gjykatës ... Read More

Bogoevski: Turp për institucionet që nuk arritën ta parandalojnë arratisjen e Gruevskit

27/11/2018

Bogoevski: Turp për institucionet që nuk arritën ta parandalojnë arratisjen e Gruevskit Read More

Deda: Sot ishte turpi i Kuvendit, shihemi nesër në protestë

04/09/2018

Deputeti i Alternativës në Kuvendin e Kosovës, Ilir Deda e ka quajtur turp të Kosovës, dështimin e pozitës për mbajtjen e seancës së Kuvendit, ku ... Read More

Meshkujt që masturbojnë kanë jetë më të mirë seksuale

03/05/2018

Nuk është turp të masturboni. Në fakt, masturbimi e liron stresin, është forma e vetme e një seksi krejtësisht të sigurt, dhe në fakt mund ... Read More

Javier Bardem: Nuk turpërohem që kam bashkëpunuar me Woody Allenin

20/04/2018

Aktori i njohur spanjoll Javier Bardem ka thënë se “absolutisht nuk i vjen turp” që bashkëpunoi me regjisorin Woody Allen. Në muajt e fundit, pas ... Read More

Berisha: Taksa për autostradën, turpi i Kombit!

25/03/2018

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe-ish lideri demokrat, Sali Berisha, e ka cilësuar turp të kombit vendimin e qeverisë për taksimin e autostradës Rruga e Kombit. Përmes ... Read More