Tag: Turqi

Can Yaman kapet mat me të dashurën e re

10/10/2020

Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Can është gjithashtu një nga meshkujt më të pëlqyer nga femrat, të cilat ... Read More

“Të hëngsha buzën o Mark Frroku!”/ Rudina përkëdhel partnerin, ish-deputeti: Ke lujt mendsh…

04/10/2020

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi. Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë ... Read More

Morena Taraku nis lidhjen me një shtetas turk. Kush është i dashuri që e mbush me dhurata

08/08/2020

Morena Taraku prej disa kohësh është shpërngulur në Turqi, ku dhe po tenton të prekë famën ndërkombëtare, por pse jo edhe të shijojë një dashuri ... Read More

Lei Kraja poston foto të pasmet, por e tepron me photoshop

06/08/2020

Lei Kraja është duke kaluar disa ditë pushimesh në Turqi së bashku me mikeshën e saj. Vajzat kanë vendosur të vijnë provokuese në rrjetet sociale, ... Read More

“Ngjan si e mbushur me urinë”/ Rudina Magjistari i kthehet fanses

16/07/2020

Rudina Magjistari është duke shijuar disa ditë pushimesh në Turqi. Moderatorja së bashku me familjen po shijon ditët buzë detit, pse jo edhe duke na ... Read More

Në Turqi zbulohet një mozaik 2000 vjeçar për horoskopin

20/05/2020

Gjatë gërmimeve në lagjen Hisar të qytetit Bursa në Turqi janë gjetur rrënoja muri me “mozaikun e Mitrasit”, që mendohet se i përket periudhës romake ... Read More

47-vjeçari bën ndërhyrje kozmetike në Turqi, duket krejt tjetër person!

12/12/2019

Neil Greenwood, nga Oldham i cili punon si shitër shkoi në Turqi për t’iu nënshtruar disa operacioneve kozmetike. Greenëood ka bërë ndryshime në flokë, sy ... Read More

Kosova U21 të inspiruar nga Kombëtarja A, sonte përballen me Anglinë për ëndrrën Euro 2021

09/09/2019

8:37 | 9 Shtator 2019 Kosovë U21 - Turqi U21 08:37 | 9 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës U21 e ka zhvilluar mbrëmë stërvitjen e ... Read More

Foshnja unike e lindur me ‘zemër’ në ballë

09/08/2019

Një foshnjë në Turqi u bë një ndjesi virale për shkak të një shenje lindjeje në formë zemre në fytyrën e tij. Foshnja, Cinar Engin, ... Read More

Mrekulli: Ky është fëmija nga Turqia që ka shenjë zemrën në fytyrë

09/08/2019

Një foshnjë në Turqi u bë një ndjesi virale për shkak të një shenje lindjeje në formë zemre në fytyrën e tij.Foshnja, Cinar Engin, u ... Read More

Meta në Turqi, takon Erdogan: Të rrisim bashkëpunimin ekonomik

04/05/2019

Presidenti Ilir Meta ndodhet në Turqi, ku është pritur në një takim nga Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan. Duke vlerësuar marrëdhëniet tradicionale të shkelqyera ... Read More

Adelina Tahiri shfaqet me plot stil nga ky vend

02/04/2019

Po shijon pushimet në Turqi. Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri momentalisht është në Turqi dhe po argëtohet pa fund, shkruan lajmi.net. Meqë është aktive në ... Read More