Tag: tyre

Beyonce dhe Jay Z pranojnë çmimi nga Brit Awards para portretit të Meghan Markle

21/02/2019

Beyonce dhe Jay Z kanë pranuar çmimin e tyre në Brit Awards me ndihmën e Meghan Markle. Çifti i superyjeve kanë fituar çmimin për Grupin ... Read More

Fëmijët e pasanikëve të Stambollit, në imazhe nuk mungojnë veturat luksoze, kafshët e rrezikshme dhe helikopterët (Foto)

21/02/2019

Profilet e fëmijëve të pasanikëve që lavdërohen me paratë e tyre me një fjalë kanë “pushtuar” Instagramin. Deri më tani kemi pasur rastin ta shohin ... Read More

Adelina Berisha tregon disa detaje rreth këngës së re

21/02/2019

Edhe një këngë e re pritet t’i bashkohet numrit të madh të tyre që janë publikuar kohët e fundit në tregun muzikor shqiptar. Adelina Berisha ... Read More

Hidhet shorti për Euro 2021, vashat e Kosovës mësojnë kundërshtaret

21/02/2019

Përfaqësuesja e Kosovës në konkurrencën e femrave ka mësuar tashmë kundërshtaret e tyre për Euro 2021 pas hedhjes së shortit në ditën e sotme (e ... Read More

Modeli Galaxy S10 me rrjet 5G do të lansohet në tregun evropian gjatë muajit qershor

21/02/2019

Samsung përfundoi ngjarjen e tyre Unpacked mbrëmjen e kaluar me një formacion të ri të telefonave Galaxy, një altoparlantë të ri me asistentin e zgjuar ... Read More

Tottenhami monitoroi nga afër katër yje të Serie A

21/02/2019

Tottenham Hotspur ka dërguar skautët e tyre për t’i shikuar dy ndeshje të Serie A këtë fundjavë, pasi subjekt i tyre janë katër lojtarë. Klubi ... Read More

Deputetët e opozitës në Shqipëri publikisht i dorëzojnë mandatet

21/02/2019

Deputetët e opozitës edhe publikisht i kanë dorëzuar mandatet e tyre para qytetarëve protestues.I pari nga deputetët e opozitës që ka dorëzuar mandatin e deputeti ... Read More

Protesta e opozitës përpara Kuvendit të Shqipërisë (Live-Video)

21/02/2019

Partitë opozitare kanë organizuar protestë pra Kuvendit të Shqipërisë. Protesta e tyre vije pas djegies së mandateve nga të gjithë deputetët e opozitës. Seanca plenare ... Read More

Samsung prezanton Galaxy Fold, telefonin e tyre të parë të palosshëm (FOTO)

20/02/2019

Pas shumë vitesh spekulimi, Samsung të mërkurën zbuloi telefonin e tyre të parë të palosshëm: Galaxy Fold. Pajisja do të fillojë me çmim prej 1.980 ... Read More

Personat me sindromën Down integrohen në punë (Video)

20/02/2019

Kafja e tyre ishte më e ëmbël se çdo herë tjetër. Jo pse ata kishin ndërruar lokalin, por shërbimi ishte nga një person i veçantë. ... Read More

Adoleshentët qëndrojnë në një vinç në 250 metra lartësi, pa asnjë pajisje të sigurisë – vetëm për të prodhuar disa pamje (Foto/Video)

20/02/2019

Dy djem adoleshentë kanë rrezikuar jetën e tyre, vetëm e vetëm për të prodhuar disa pamje që shkaktojnë “drithërimë”. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ... Read More

Seria Huawei P30 do të lansohet më 26 mars, sjell një përmirësim të madh në kamerë

19/02/2019

Ndërkohë që kompanitë më të njohura të telefonave po përgatiten të njoftojnë pajisjet e tyre të gjeneratës së ardhshme në Mobile World Congress (MWC) 2019 ... Read More