Tag: udhëtuar

E veshur me bikini provokuese, reperja: Ëndrra e çdo vjehrre

12/09/2020

Pas hitit “Qe Qe”, reperja e njohur Tayna ka udhëtuar drejt SHBA, ku po shijon disa ditë relaksi.  Pas publikimit të projektit më të fundit ... Read More

“Parkova makinën me targa serbe para hotelit dhe mendova se shqiptarët do ma ndanin në dysh”, habit serbi me deklaratën për Shqipërinë

16/08/2020

Kishte udhëtuar nëpër botë vite me radhë, Miami, Ekuador, Sri Lanka, e shumë vende të tjera. Serbi Srgjan Gligorijeviç nga Beogradi pas disa vite udhëtimi ... Read More

Në Paris me partnerin e ri, zbulohet identiteti i mashkullit misterioz që shoqërohet Loredana

17/01/2020

Së fundmi,reperja e njohur Loredana, ka udhëtuar drejt Parisit, këtë e ka treguar vet ajo përmes postimeve të fundit  në rrjetin social “Instagram”. Ditën e ... Read More

Astrit Kapaj, super-hajduti shqiptar që vodhi 10 mln paund nga të pasurit britanikë… pamjet e infiltrimit në vilat luksoze

24/09/2019

Top Story ka udhëtuar drejt Londrës, kryeqytetin e Britanisë së Madhe, për të sjellë ekskluzivisht dhe për herë të parë me detaje e dëshmi, historinë ... Read More

Laporte udhëton drejt Barcelonës

02/09/2019

22:14 | 09/02/2019 Aymeric Laporte ka udhëtuar sot drejt qytetit të Barcelonës. Qendër mbrojtësi francez ka pësuar një dëmtim gjatë ndeshjes Manchester City – Brighton, ... Read More

Fatmir Limaj udhëton për në Berlin

17/05/2019

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka udhëtuar për vizitë zyrtare në Gjermani. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zyra për media e zëvendëskryeministrit Limaj. Po ... Read More

Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë

16/05/2019

Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në ... Read More

Anëtarët e Shoqatës së Bjeshkatarëve ‘Gjeravica’ udhëtojnë me biçikleta në tri shtete

13/05/2019

Katër anëtarë të Shoqatës së Bjeshkatarëve “Gjeravica” nga Peja për tri ditë kanë udhëtuar me biçikleta, duke filluar nga Kosova në drejtim të Shqipërisë dhe ... Read More

Sabit Geci nuk kthehet në burg për vuajtjen dënimit, shkon në Turqi për shërim

12/05/2019

Ish-komandanti i UÇK-së, Sabit Geci, ka udhëtuar për në Stamboll për shërim dhe nuk ka shkuar në vuajtje të dënimit në Burgun e Dubravës më ... Read More

Veseli: S’kam ftesë nga Gjykata Speciale

03/05/2019

  Sot gjatë ditës është raportuar se kreu i Kuvendit, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë për t’u intervistuar nga prokurorët e Gjykatës Speciale. ... Read More

Këshilltari Blerim Latifi mohon shkuarjen e Veselit në Hagë

03/05/2019

Sot pasdite është raportuar se kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë, ku do të merret në pyetje si i dyshuar. Ndonëse anëtarët ... Read More

Haliti nuk e konfirmon shkuarjen e Kadri Veselit në Hagë – më ka thënë se do të shkojë në një konferencë

03/05/2019

Pasdite mediat kanë raportuar se kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë për t’u intervistuar nga prokurorët e Gjykatës Speciale. Ky lajm ... Read More