Tag: Udineses

Milan 1:1 Udinese, notat e lojtarëve

02/04/2019

Milani nuk ka arritur të marr më shumë se një barazimin ndaj Udineses (1-1). Milani e nisi mirë takimin duke radhitur disa raste para portës ... Read More

Behrami flet si kapiten: Udineses i duhen fitoret

05/02/2019

Kapiteni i Udineses, Valon Behrami, ka mbetur i mërzitur me barazimin ndaj Fiorentinës. Sipas mesfushorit shqiptar, skuadra e tij e meritoi fitoren në atë takim. ... Read More

Interi gjithmonë e më afër De Paulit

23/01/2019

Interi është i afërt që të arrijë marrëveshje për mesfushorin sulmues të Udineses, Rodrigo De Paul, për të cilin pritet të paguhen 30 milionë euro ... Read More

Interi rivalizon Milanin dhe Romën për De Paul

06/01/2019

Interi po sfidon Milanin dhe Romën për mesfushorin argjentinas të Udineses, Rodrigo De Paul. Ylli argjentinas ka tërhequr vëmendje të madhe në javët e fundit ... Read More