Tag: unike

Sekretet për t’i mbijetuar martesës

07/06/2020

Martesa është një eksperiencë unike për çdo çift, por në të njëjtën kohë është shumë e vështirë të shkohet përpara. Ja dhjetë këshillat për t’i ... Read More

Efektet kurative të lëpjetës, ja sëmundjet që shëron

25/05/2020

Lëpjeta është një ndër barishtet që mbart vlera unike për organizmin e njeriut. Kjo bimë është e pasur me vitamina A, B9, vitaminë C e ... Read More

11 arsye pse kuqalashët janë persona unikë

04/03/2020

Kuqalashët janë persona që tërheqin shumë vëmendjen, ata janë unike dhe mjaft të rrallë. Kaqulashët janë më ndryshe. Ata kanë disa tipare ekskluzive që i bëjnë ... Read More

Çfarë ndodh me trupin tuaj një vit pasi keni rënë në dashuri

07/11/2019

Gjithkush e jeton këtë përvojë në një mënyrë unike, por ka simptoma që të gjithë të dashuruarit i kanë të përbashkëta: ne po flasim për ... Read More

Emrat më të bukur për vajzat e djemtë që lindin në pranverë

02/04/2019

Janë emra unikë, universal ndaj edhe mbeten gjithmonë gjetje të zgjuara. Stina e pranverës, por sidomos muaji prill, ofron me dhjetra ide emrash që lidhen ... Read More

Haradinaj kujton 20 vjetorin e rënies së dëshmorit Yll Morina

15/03/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kujtuar 20 vjetorin e rënies së dëshmorit Yll Morina. “Vlerat më unike të luftëtarit shqiptar i gjejmë në figurën ... Read More

Thaçi: Nuk më duhet vota, jam i bindur se Kosova do të dalë fituese

20/02/2019

Presidenti Hashim Thaçi deklaroi sot se Kosova është me fat që ka një përkrahje unike nga SHBA dhe nga të gjitha institucionet e saj pa ... Read More