Tag: uritur

Tri shenjat që tregojnë se dieta po jua dëmton shëndetin

23/05/2019

Thuhet se një person i cili është në dietë, gjithmonë është i uritur dhe, rrjedhimisht, i zemëruar dhe i bezdisshëm. Por, ndonjëherë kjo mund të ... Read More

Hamburgerët me djathë janë të mirë për shëndetin tuaj

16/05/2019

Është mbrëmja e ditës së premte dhe jeni të uritur, çfarë ushqimi preferoni? Pemët dhe perimet të cilat i kanë ngrënë gjatë tërë javës? Jo, ... Read More

Lopetegui aludon se objektivi i Realit për këtë sezon është titulli i La Ligës

16/08/2018

Julen Lopetegui se janë të uritur për trofe, pavarësisht humbjes së tyre në Superkupën e Evropës. Real Madrid ka pësuar humbje 4-2 kundër Atletico Madridit ... Read More

Spalletti: Jemi të uritur, duam ta mposhtim Juventusin

27/04/2018

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka thënë se skuadra e tij është e uritur për këtë përballje me Juventusin. Sipas tij do të jetë një ... Read More

Çdo i pesti qytetar është i uritur ndërsa 5 ton ushqime shkon në mbeturina

23/04/2018

23 April 2018 / 15:48 Një prej pesë qytetarëve të Maqedonisë janë të uritur, por përkundër kësaj, në vend brenda vitit hidhen mbi 5 mijë ... Read More

Kafshoi më shumë se që mund të përpinte, megjithatë e gllabëroi me shumë vështirësi (Foto)

20/04/2018

Sujith VP e ka parë nga afër një gjarpër, që dukej sikur kishte sytë më të uritur se barkun. Në fotografitë e 28-vjeçarit, shihet reptili ... Read More