Tag: uroi

Uroi në shqip Dua Lipën, Chiara Ferragni na prezanton me mikeshën shqiptare që përktheu

24/08/2020

Lajmi Chiara Ferragni uroi në shqip ditëlindjen e Dua Lipës bëri xhiron e mediave shqiptare dhe jo vetëm. Të shumtë ishin ata që pyetën se ... Read More

Gjiko festoi pranë më të dashurve të tij, sjell imazhin e ëmbël

01/01/2020

10:46 | 1 Janar 2020 Foto: Instagram 10:46 | 1 Janar 2020 Gjiko uroi me një foto bashkë me gruan dhe djalin. Gjiko priti ndërrimin ... Read More

Njohësit e integrimeve evropiane: Liberalizmi i vizave për Kosovën jashtë agjendës së BE-së deri në nëntor (Video)

06/05/2019

Përkundër fakti se kryeministri Ramush Haradinaj uroi kosovarët për liberalizim të vizave, njohësit e proceseve të integrimeve evropiane në vendin tonë, thonë se deri në ... Read More

Zëvendës-ambasadorja amerikane: Qytetarët të ushtrojnë të drejtën e votës

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T14:29:32+02:00 Zëvendës-ambasadorja amerikane në Shkup, Mihaela Shvicer-Blum uroi proces transparent të zgjedhjeve presidenciale dhe të drejtë vote pa pengesa. Shvicer-Blum bëri thirrje që procesi ... Read More

Urimi prekës i Rihannës për ditëlindjen e nënës

05/04/2019

Rihanna përmes një fotografie në Instagram, e uroi nënën me rastin e ditëlindjes. Rihanna ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram, përmes së cilit ... Read More

MPJ-ja gjermane: I dëshirojmë mirëseardhje një partnerit të ri të NATO-s

06/02/2019

6 Shkurt 2019 / 19:47 Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë sot uroi nënshkrimin e Protokollit Qasës të Republikës së Maqedonisë për anëtarësim në ... Read More

Zv/presidenti amerikan telefonon Zaevin dhe Ciprasin

06/07/2018

6 July 2018 / 15:48 Zëvendëspresidenti amerikan, Majk Pens personalisht i uroi kryeministrat e Maqedonisë dhe Greqisë për nënshkrimin e marrëveshjes për emrin. Bisedat telefonike ... Read More