Tag: vajzë

Si të zhdukni celulitin përgjithmonë në mënyrë natyrale

18/08/2019

Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre.Ju këshillojmë të mos shikoni vajzat e revistave ... Read More

Doktorët ia rindërtojnë kafkën me anë të ndërhyrjes 9 orëshe

18/07/2019

Doktorët kanë arritur me sukses t’ia zëvendësojnë një vajzë të vogël kafkën, pasi iu kishte deformuar gjatë kohës kur ishte ende në mitër, raporton Dailymail, ... Read More

Mjekët operojnë urgjent 20-vjeçaren, shokohen nga ajo që shohin në stomak

26/06/2019

Një vajzë në Mumbai të Indisë është detyruar t’i nënshtrohet një operacioni urgjent për shkak të dhimbjeve të tmerrshme që i vinin nga stomaku.Ajo nuk ... Read More

Mjekët i thanë që nuk do të ecte më kurrë, 7 vjeçarja befason pas një viti

13/06/2019

Një vajzë 7- vjeçare më në fund ka arritur të ecë, një vit pasi doktorët i kishin thënë që nuk do të mund të ecte ... Read More

Kjo vajzë rrezikoi jetën për tu larguar nga atdheu

26/05/2019

Katër persona, duke përfshirë një vajzë 15-vjeçare, janë gjetur të fshehur brenda automjeteve, në përpjekje për të ikur nga Maroku.  Tre automjete u ndaluan në ... Read More

Shpërndau bukë falas për të varfrit në Kroaci, shqiptari paguan 300 mijë Kuna gjobë shtetit

05/05/2019

Një vajzë për shërimin e së cilës janë mbledhur të holla më shumë sesa asnjëherë më parë në histori. Vëllai dhe motra që janë ngjitur ... Read More

Një vajzë shqiptare personazh kryesor në librin e autores së “50 Shades of Grey”

23/04/2019

Një vajzë shqiptare personazh kryesor në librin e autores së “50 Shades of Grey” Romani i fundit erotik nga autorja e famshme e “50 Shades ... Read More

Vdekja e nënës së re në Elbasan, familjarët akuzojnë mjekun

22/04/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në spitalin e Elbasanit, ku një vajzë e re, vetëm 25 vjeçe ka humbur jetën një ... Read More

Zhduket një femër në Viti

09/04/2019

Një person në Viti, babai i një vajze, ka raportuar se e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Lidhur me ... Read More

Tayna “çmend” fansat me këtë foto

26/03/2019

Reperja Tayna ka treguar se është edhe një vajzë tepër seksiAjo ka realizuar një fotosesion profesional gjatë pushimeve të saj në Tajlandë. E në këtë ... Read More

Shtëpia e mahnitshme e Linda Halimit me Dawon Edwards

26/03/2019

Ata sapo janë bërë prindër të një vajze të vogëlPor, para kësaj Davon në disa postime në rrjetet sociale ka treguar se po bebes në ... Read More

Enca poston video në Snapchat duke tymosur marihuanë

26/03/2019

Enca, një ‘vajzë e keqe’ në rrjete sociale.Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar një video në rrjetin social Snapchat, ku shihet duke tymosur. Ajo duket se ... Read More