Tag: Vasjari

Me bikini të kuqe dhe mjaft seksi, Zaimina Vasjari “çmend” fqinjët nga oborri i shtëpisë

01/06/2020

Zaimina Vasjari, ndonëse ka kohë që nuk po publikon ndonjë këngë të re, ka gjetur një tjetër mënyrë për të qenë në qendër të vëmendjes ... Read More

S’keni për ta njohur, Zaimina poston foto nga fëmijëria

13/05/2020

Zaimina Vasjari ka uruar ditën e sotme motrën e saj. Ndryshe nga urimet cliché, këngëtarja ka zgjedhur të postojë një foto nga fëmijëria. Ndryshe nga ... Read More

Zaimina këshillon femrat: Ti lan, shplan, gatuan, por mos u bë shok me burrin!

07/04/2020

Zaimina Vasjari në këto ditë karantine ka disa këshilla për femrat. Nga rrjetet sociale ajo ka postuar një foto ku shfaqet seksi dhe nëpërmjet saj ... Read More

Më e nxehtë se kurrë, Zajmina Vasjari provokon keq fansat

21/02/2020

Zaimina Vasjari është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ... Read More

Zaimina Vasjari zbulon planet e saj, nga dasma te zgjerimi i familjes

02/02/2020

Zaimina Vasjari e ftuar në emisionin “Prive.al”, ka zbuluar më shumë për jetën e saj personale, zgjerimin e familjes dhe dasmën. E pyetur  nëse ka ... Read More

Fotogragohet në pishinë, Zaimina Vasjari shhfaqet në top-formë

29/04/2019

Zaimina Vasjari vazhdon çdo herë të ketë linja perfekte trupore. Zaimina Vasjari është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet ... Read More

Kështu e kalon fundjavën Zaimina Vasjari

28/04/2019

Zaimina Vasjari këtë të diele po e kalon në shoqëri të personit më të rëndësishëm për të. Zaimina Vasjari përmes një postimi në InstaStory tregon ... Read More

Zaimina Vasjari shfaq linjat trupore në fustanin e shkurtër

17/04/2019

Zaimina Vasjari është njëra nga femrat më të pëlqyera e më të përfolura shqiptare. Këngëtarja shqiptare, ka publikuar një fotografi të zjarrtë në Instagram gjersa ... Read More

Zaimina Vasjari merr një vendim krejtësisht të papritur

11/04/2019

Zaimina Vasjari është njëra nga artistet më të pëlqyera e më të përfolura në showbizzin shqiptar. Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari  ka vendosur që t’i shkurtojë ... Read More

Zaimina Vasjari tregon këmbët e gjata në robdëshambër 

08/04/2019

Zaimina Vasjari i ka treguar këmbët seksi. Këngëtarja Zaimina Vasjari e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket ... Read More

Zaimina vishet njësoj me vajzën në fotosesionin e ri, ky detaj ju ka ikur

05/04/2019

Zaimina Vasjari duket mahnitëse në imazhet e reja që ka realizuar bashkë me vajzën. Zaimina Vasjari ishte veshur me fustan blu në setin e ri ... Read More

Zaimina Vasjari jep dorëheqje nga muzika: Nuk do të rikthehem më

19/03/2019

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, ka qenë shumë e dashur nga publiku për vite me radhë për këngët e saj. Ajo e nisi karrierën në ... Read More