Tag: vazhdon

Dafina e “kall” rrjetin me një twerk

22/03/2019

Dafina Zeqiri po vazhdon të jetë shumë aktive në këtë vitKëngëtarja kosovare ka postuar një video tepër seksi në InstaStory. Ajo bën një twerk superseksi ... Read More

Cardi B nuk duket aspak mirë pa makijazh, fshin videon nga Instagrami pak minuta pasi e publikoi

22/03/2019

Cardi B vazhdon të mbetet një prej repereve më të dëgjuara dhe të komentuara në botë. Së fundmi, ajo vendosi tu japë mundësinë fansave për ... Read More

Teuta Krasniqi me dedikim prekës për fëmijët e komunitetit romë

22/03/2019

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi vazhdon të jetë shumë e angazhuar në profesionin e saj. E njëjta është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në ... Read More

Challandes befason me deklaratën për Zhegrovën

22/03/2019

Tifozët e kritikojnë. Por, Bernard Challandes vazhdon ta përkrah Edon Zhegrovën.Kosova shkëlqeu të enjten mbrëma në miqësoren e së enjtes ndaj Danimarkës. Kjo e fundit ... Read More

Vazhdojnë temperaturat e larta në Shqipëri

22/03/2019

Vazhdon ndikimi i motit të qëndrueshëm në Shqipëri. Për pasojë, alternimet e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta janë prezente në pjesën më të madhe të ... Read More

“Ndryshimi i kufijve”, Franca pa vija të kuqe në marrëveshjen Kosovë-Serbi

22/03/2019

Çështja e ndryshimit të kufijve vazhdon të komentohet “pro et contra” jo vetëm nga politikanë në Kosovë e analistë, por edhe nga ambasadorë të ndryshëm ... Read More

Gjermania i jep përkrahje Kosovës pak para ndeshjes me Danimarkën

21/03/2019

Gjermania vazhdon të mbështes Federatën e Futbollit të Kosovës me një ekspert gjerman të futbollit.Ambasada Gjermane ka njoftuar se Gjermania do të vazhdojë të mbështes ... Read More

Forbes: Dua Lipa, Calvin Harris e shumë emra të tjerë ndihmojnë muzikën britanike me 1.1 miliard dollarë shitje

21/03/2019

Ndërsa artistët britanikë vazhdojnë të pushtojnë top listat, industria e muzikës po vazhdon të llogarisë të ardhurat dhe të tregojë për rritjet që ato shënojnë. ... Read More

Rita Ora duket atraktive në Dubai me bluzën pa reçipeta

21/03/2019

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon turneun e saj të koncerteve “Phoenix”.Aktualisht, ajo ndodhet në Dubai për koncertin e saj të radhës, ... Read More

A po e bllokon Thaçi funksionalizimin e KQZ-së?

20/03/2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vazhdon të mbetet jofunksional deri në një vendim të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për emërimin e anëtarëve të ri që ... Read More

“Pazar” barnash në Kosovë, çmime të ndryshme në barnatore të ndryshme (Video)

20/03/2019

Në barnatoret e Kosovës vazhdon të bëhet pazar me barna. Qytetarët pagujanë çmime të ndryshme për barna të njëjta. Ata ankohen për një gjë të ... Read More

Ronela Hajati tregon fobinë e saj më të madhe

20/03/2019

Këngëtarja Ronela Hajati vazhdon të mbetet një emër shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Së fundmi, Ronela iu ka dhënë mundësinë ndjekësve të ... Read More