Tag: vazhdon

Më në fund Fifi në lidhje me personazhin e shumëpërfolur, e konfirmon vet këngëtarja

24/10/2020

Fifi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, përcjell ... Read More

Tonali e di se çfarë kërkon Milani

24/10/2020

Sandro Tonali vazhdon të rritet për çdo ditë dhe lojë që kalon, lejohet të punojë pa presion te Milan. Dhe me këtë, koha e tij ... Read More

Nusen e Milotit e bën grimerja ‘kukull’, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

24/10/2020

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar. Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është ... Read More

Fifi nuk ndalet me poza pas dobësimit, lë ‘pa mend’ në foton e fundit

23/10/2020

Fifi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, përcjell ... Read More

Zbulohet plani B për Serie A, nëse përkeqësohet gjendja me koronavirus

22/10/2020

Pandemia vazhdon të godasë fort Italinë dhe për pasojë edhe futbollin, prandaj Federata Italiane e Futbollit po mendon edhe për një mënyrë tjetër për të ... Read More

Larta ja huq fort me kombinimin që ka bërë në veshje!

21/10/2020

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Learta vishet ngusht për të shkuar në punë, e gjithë vëmendja tek barku i saj

19/10/2020

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të ... Read More

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

19/10/2020

Vazhdon bojkotimi i futbollit në Shqipëri. Klubet e Superligës në Shqipëri nuk dëshirojnë të zmbrapsen. Edhe mbledhja e kësaj të hënë, ku presupozohej se do ... Read More

Agnesa Vuthajn nuk e keni parë asnjëherë kështu, befason me stilin e ri të flokëve

19/10/2020

Agnesa Vuthaj befason me stilin e veçantë të flokëve dhe dukjen atraktive. Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të admiruara nga publiku. Fjala ... Read More

Deklaroi se është gay, Gabriel Garko: Nuk do më shihni më në television

12/10/2020

Gabriel Garko vazhdon të jetë qendra e vëmendjes së mediave, pasi pranoi publikisht se është gay. Gjatë një interviste në Verissimo, aktori gjithashtu zbuloi se ... Read More

Edhe kështu, edhe ashtu… Futbolli shqiptar kërkon zgjidhje, Fidel Ylli e kthen në “komedi”

01/10/2020

Situata e pazakontë dhe e paprecedentë në Shqipëri në lidhje me futbollin vazhdon të jetë në rend të ditës! Topi ka ngrirë në Superkupën e ... Read More

Simptomat e Covidit që deri në kohët e fundit, mjekët “nuk kishin të dhëna të mjaftueshme” për këto ndryshime

26/08/2020

Ndërsa përhapja e COVID-19 vazhdon të tërbojë në pjesën më të madhe të Shteteve të Bashkuara, ekspertët mjekësorë dhe të shëndetit publik vazhdojnë të mësojnë ... Read More