Tag: vazhduar

Klaudia Pepa bën postimin në Instagram, reagimi i Albi Nakos vodhi gjithë vëmendjen

22/03/2019

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e  saj në Itali ku dhe është mjaft e njohur. Klaudia herë pas ... Read More

PSD paralajmëron formimin e komisionit hetimor për punësimet familjare

21/03/2019

Partia socialdemokrate konsideron se kapja e shtetit është duke vazhduar edhe në qeverinë Haradinaj, për këtë arsye kjo parti opozitare bëri të ditur se do ... Read More

Vazhdon zbatimi i masave parandaluese ndaj etheve hemorragjike në Malishevë

19/03/2019

Në territorin e Komunës së Malishevës, është vazhduar zbatimi i masave parandaluese, në kuadër të strategjisë nacionale, për luftimin dhe parandalimin e Etheve Hemorragjike Krime ... Read More

Kololli shënon dhe asiston për t’i siguruar fitoren Zurichut

17/03/2019

Benjamin Kololli ka vazhduar shkëlqimin në elitën e futbollit zviceran me Zurichun. Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës i ka siguruar tri pikët ekipit të tij ... Read More

Kim Kardashian angazhohet t’i gjejë banesë një ish-të burgosuri dhe do t’ia paguajë qiranë për pesë vite

16/03/2019

Kim Kardashian është duke vazhduar me veprat e mira. Bukuroshja amerikane ka kërkuar nga fansat e saj që të gjejnë një banesë me qira për ... Read More

Lenjani i dërgon sinjal Panuccit për mos grumbullimin, dy asistime për Sionin

16/03/2019

Ermir Lenjani ka vazhduar shkëlqimin në kampionatin zviceran me Sionin. Mbrojtësi shqiptar që në ndeshjet e fundit po luan më i avancuar ka bërë një ... Read More

Januzaj ndihet krenar: Luajta në dy botërorë dhe në tri ligat më të forta

14/03/2019

Adnan Januzaj shpreh dëshirën për të vazhduar të luajë te Real Sociedadi edhe pse nuk i mbyll dyert e një largimi të mundshëm gjatë verë. ... Read More

“Titanik”, publikohen dëshmitë materiale

11/03/2019

11 Mars 2019 / 15:02 Seanca gjyqësore “Titanik” për parregullsitë zgjedhore, ka vazhduar me publikimin e dëshmive materiale. Prokurorja Speciale Lile Stefanova nxori kartat e ... Read More

Gjimshiti flet pas fitores ndaj Sampdorias: Ishte një fitore e madhe për të vazhduar ‘luftën’ për garat evropiane

11/03/2019

Berat Gjimshiti me Atalantën e tij ka vazhduar shkëlqimin në Serie A. Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë ka bërë paraqitje mjaftë të mirë për Atalantën ... Read More

Vazhdon djegia e pyjeve të Kosovës (Video)

10/03/2019

Djegia e pyetjeve në qytete të ndryshe të Kosovës ka vazhduar edhe gjatë 24 orëve të fundit, ku kanë qenë gjashtë raste. Sipas Policisë, mbrëmë ... Read More

Zeneli vazhdon me gola te Reims, i shënon edhe Dijonit

09/03/2019

56 sekonda më parë / E përditësuar 0Shares Arbër Zeneli ka vazhduar me gola në Ligue 1 me Stade de Reims. Ylli i Përfaqësueses së ... Read More

Herolind Shala vazhdon shkëlqimin, tjetër gol me fanellën e Valerengas

09/03/2019

Herolind Shala ka vazhduar me formën e tij të shkëlqyer me klubin e ri Valerenga. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës ka luajtur edhe ndeshjen e ... Read More