Tag: “Veç

“U q.. robt”/ Kejvina lëshon gojën në Instagram

27/01/2020

Kejvina Kthella prej disa kohësh është në SHBA, ku veç fotove profesionale që ka bërë ka gjetur kohë ta shijojë me mikeshën e saj, Tayna. ... Read More

Keni probleme me zemër, mjekët rekomandojnë këto pije të nxehta

11/11/2019

Nëse veç ju pëlqejnë këto pije, atëherë e keni bërë zgjedhjen e duhur sepse ju ndihmojnë t’i shmangni sëmundjet e zemrës.Sipas hulumtuese, konsumimi i çajit ... Read More

Pse duhet të përdorni Aloe Vera, përfitimet që i merrni nga kjo bimë shëruese

15/09/2019

Aloe Vera tashmë veç që njihet për të mirat e saja dhe përfitimet që i merrni nga ajo. Mirëpo, ku me të vërtet duhet ta ... Read More

Përfitimet që i sjell praktikimi i jogas

24/08/2019

Nëse veç praktikoni joga, atëherë me siguri i keni vërejtur disa përfitime – ndoshta jeni duke fjetur më mirë ose thjesht jeni duke u ndjerë ... Read More

Zemra e thyer mund ta shkaktojë kancerin

22/07/2019

“Sindroma e zemrës së thyer” mund të dëmtojë shumë më shumë sesa veç zemrën – thonë hulumtimet e reja.Përderisa stresi ekstrem i të humburit partnerin/partneren ... Read More

Tri mënyra për të ndërtuar muskuj, pa e dëmtuar shëndetin

16/07/2019

Shtimi i muskujve mund të jetë frustues, por faktikisht nuk është aq i vështirë nëse veç dini si të veproni. Thjesht duhet të siguroheni se ... Read More

Çfarë ndodh me organin e meshkujve gjatë temperaturave të larta?

24/06/2019

Mesa duket ndryshimi i temperaturave veç lodhjes së tepërt shkakton edhe ndryshime tek organet gjenitale. Sipas “Mirror” temperaturat e larta dhe vapa përvëluese ndikon pozitivisht ... Read More

Kejvina Kthella del me sytjena rrugëve të Italisë

08/05/2019

23:43 | 8 Maj 2019 23:43 | 8 Maj 2019 Kejvina ka provokuar veç me sytjena. Kejvina Kthella akualisht ndodhet në Venecia të Italisë, atje ... Read More

“Veç edhe ty të ka mbetur të bëhesh presidente e Gjermanisë”, Anita i reagon komentuesit

19/04/2019

“Veç edhe ty të ka mbetur të bëhesh presidente e Gjermanisë”, Anita i reagon komentuesit Anita Haradinaj ia ka mbyllur gojën komentuesit, i cili i ... Read More

Oriola publikon video duke vallëzuar me të brendshme në dhomën e gjumit 

17/04/2019

Oriola Marashi duket seksi veç me të brendshme në videon e publikuar në Instagram. Prishi raportet me Noizyn dhe u largua nga OTR, mirëpo Oriola ... Read More

E rrallë: 73 vjeçari thyen rekord botëror në futboll

06/04/2019

Vitet janë veç numra. Këtë së paku mund ta thotë Itzhak Hayk, i cili edhe pse po i afrohet moshës 74 vjeçare, po vazhdon të ... Read More

Ambasadori Qirko: Pavarësia e Kosovës, realizimi i ëndrrës shekullore të shqiptarëve

13/02/2019

Ambasada e Kosovës në Londër sonte ka shënuar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ku veç trupit diplomatik nga Kosova dhe Shqipëria, të pranishëm ishin ... Read More