Tag: veçantë

5 bestytnitë në shtatzëni që s’duhet t’i besoni më

06/08/2020

Shtatzënia është një periudhë shumë e veçantë. Gjithkush ka tendencën ta mbrojë nënën e re dhe kjo është arsyeja përse njerëzit janë të gatshëm të ... Read More

Moderatorja feston sot ditëlindjen, Isli Islami e surprizon në emision: Të duam shumë

21/07/2020

Moderatorja Ori Nebijaj feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga miku i saj i zemrës ... Read More

“Gëzuar dashuri”, Flor Mumajesi tërheq vëmendjen me urimin për ditëlindjen e Arilena Arës

17/07/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren bukuroshe Arilena Ara. Ajo feston ditëlindjen. Edhe pse është vetëm 22 vjeçe, këngëtarja ka arritur t’i ngjisë ... Read More

Feston sot ditëlindjen/ Buqetë të madhe me lule dhe dhurata të shtrenjta, “Zogu i Tiranës” surprizohet në mesnatë

11/07/2020

Sot është një ditë e veçantë për Hermes Nikajn, i njohur si “Zogu i Tiranës”. Ai feston sot ditëlindjen në arrest shtëpie. E pavarësisht kësaj ... Read More

Ledri Vula feston sot ditëlindjen, por ka një dëshirë të madhe për këtë vit

10/07/2020

Sot është një ditë e veçantë për Ledri Vulën. Reperi feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjeç. E në këtë ditë të veçnatë, Ledri ka bërë ... Read More

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi plot ndjenjë i Marinës: Gëzuar burri im simpatik!

03/07/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin Getoar Selimi, ndërsa  feston ditëlindjen. Dhe Marina Vjollca, bashkëshortja e tij, sapo ka trokitur mesnata, i ka ... Read More

Elita Rudi feston ditëlindjen, Gjiko i bën urimin e veçantë (Pamje nga festa)

28/06/2020

Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte mes urimeve të shumta dhe urimi i bashkëshortit ... Read More

Gruaja nuk ecën dhe nuk flet më, burri: Do t’i shërbej deri në fund

08/06/2020

Luan Laçi rrëfeu në programin “Historia ime”, në Tv Klan, historinë e tij të veçantë të dashurisë me bashkëshorten Lirie. Ata prej 44 vitesh janë ... Read More

“Nuk ka më tortë me qirinj, por…” Ardit Gjebrea feston ditëlindjen dhe surprizën më të bukur ia bëri e bija

07/06/2020

Dita e sotme është e veçantë për moderatorin Ardit Gjebrea, pasi feston 57-vjetorin e lindjes. Për ta bërë më të bukur, Arditi kishte mbledhur të ... Read More

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar kjo targë veture në Dubai

31/05/2020

Shumë njerëz janë të fiksuar pas targave të veturave me kombinim të veçantë numrash dhe shkronjash. Por në Dubai si çdo gjë tjetër pasja e ... Read More

Urimi i veçantë i Albanit dhe dy vogëlushëve: Do donim të falnim të gjithë universin

31/05/2020

Këngëtarja e dashur Miriam Cani festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim special nga ... Read More

Besa Kokëdhima ka ditëlindjen, Elvana Gjata bën urimin më të bukur: Të këndoftë zemra gjithmonë, shpirt i madh!

29/05/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, pasi mbush 31 vjeç. Në profilin e saj në rrjetin social nuk ... Read More