Tag: veçse

A konsiderohen lexuesit e librave në plazh lexues serioz?

10/07/2019

Sado argëtuese dhe e mezipritshme të tingëlloj rrezitja në plazh, kur veçse ndodhemi atje, fillojmë të mërzitemi dhe na nevojitet diçka që koha të kalojë ... Read More

Ushtrimi që duhet ta bëni për ta shmangur hipertensionin vdekjeprurës

08/02/2019

Veçse e dimë se shtypja e lartë e gjakut është një sëmundje e cila i prekë miliona njerëz anë e mbanë botës, ndërkaq shkaktohet duke ... Read More

Si t’iu pëlqeni njerëzve brenda pak sekondave

07/01/2019

Brenda pak sekondave që ju takojnë, njerëzit veçse kanë krijuar paragjykime për personalitetin tuaj. Ato vlerësime mund të ndikojnë në atë se a dëshirojnë t’ju ... Read More

Klubet e natës në Berlin po kthehen në strehë për njerëzit e pastrehë, gjatë dimrit

10/12/2018

Dimri veçse ka arritur dhe Berlini, sikurse shumë vende të tjera pritet të jetë i ftohtë, duke u bërë shpejt një vend tek i cili ... Read More

Aktori shqiptar i “Taken” rrëfen për pse zgjodhi një rol “anti-shqiptar” në film

30/11/2018

Mbrëmja e djeshme e Soirée nuk kishte si të ishte ndryshe veçse për patriotizmin duke qenë se përkoi edhe me 28 Nëntorin. Të ftuar në ... Read More

Familja në det, hajnat në shtëpi – policia po heton vjedhjen e një shtëpie në Zahaq të Pejës (Video)

18/06/2018

Derisa jemi në fillimin e sezonit veror, ka familje të cilat veçse kanë filluar të vizitojnë vendet turistike për të kaluar disa ditë. Dhe një ... Read More

Veteranët i kërkojnë Qeverisë 343 mijë euro, duan të shkojnë në det dhe në banjë (Video)

28/05/2018

Veteranët e luftës së UÇK-së po duan të shkojnë në deti. Disa, po preferojnë banjat veçse, paratë për këtë i kërkuan nga Qeveria e Kosovës. ... Read More

AKR: Pas zgjedhjeve e kemi konsideruar largimin e Dushit

07/05/2018

Aleanca Kosova e Re (AKR) ka njoftuar se dorëheqja e Edmond Dushit është e pakuptimtë, pasi ai veçse ishte i shkarkuar shumë kohë më parë, ... Read More