Tag: veçuar

Gjërat që duhet të dini, për të patur mirë me vjehrrën

09/07/2020

Gjithmonë marrëd.hënia vjehrrë-nuse ka qenë e disku.tueshme. Ekspertët kanë veçuar disa gjëra që duhet të dini në rastet se nuk shkoni mirë me vjehrrën tuaj: ... Read More

Del Piero: Ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve

17/09/2019

11:32 | 09/17/2019 Alessandro Del Piero ka veçuar emrat e favoritëve për Ligën e Kampionëve. Alessandro Del Piero ka parashikuar emrat e skuadrave favorite për ... Read More

Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj

12/09/2019

10:11 | 09/12/2019 Euro 2020 ka veçuar veprimin e Rey Manajt nga ndeshja ndaj Islandës. Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid ... Read More

Bajamet dhe të mirat e sa

03/07/2019

Bajamet përmbajnë disa vlera shëndetësore, ndër to ekspertët kanë veçuar këto: Ushqimi i trurit Bajamet kontribuojnë në zhvillimin e trurit. Ato përmbajë riboflavin e cila ... Read More

Kur lumturia mban emrin “Lian”, Vesa Luma: Jam e lumtur dhe e përmbushur në çdo aspekt të jetës

02/01/2019

Ajo është një prej artisteve më të dashura të skenës, e cila është veçuar gjithmonë për vokalin dhe atributet e veçanta që ka. Vesa Luma ... Read More